.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 26.kwi.2024 12:44:50

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [100 C4 2.8 AAH] Kontrolka ciśnienia oleju - solucja
PostNapisane: 30.wrz.2006 23:48:10 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14.wrz.2006 20:25:28
Posty: 119
Lokalizacja: Gdynia
Miałem w aucie problem z mrugającą kontrolką ciśnienia oleju (ta na dużym wyświetlaczu, pokazywała się lampa alladyna). Włączała się po uruchomieniu silnika i mrugała cały czas pomimo, że wskaźnik ciśnienia oleju był na poziomie "5" na zimnym i 2,2 na gorącym silniku. Wymieniłem wszystkie czujniki ciśnienia i nic, dalej było to samo.

Okazało się w końcu, że styki przy komputerze pokładowym były zaśniedziałe. Elektryk mówił, że musiały zawilgotnieć. Poprawił i wszystko działa jak należy.

Mam nadzieję, że przyda się komuś ta informacja :)

Na potrzeby wyszukiwarek: check system, komputer, czujnik oleju, ciśnienie oleju, cisnienie oleju, lampa alladyna

_________________
---
Pozdrawiam
Zdzisiu


było: Audi 100 C4 2.8 Quattro Avant '94 Sekwencja
było: Audi A6 C4 2.8 Quattro Avant '96 Sekwencja
jest: szukam...


Ostatnio edytowano 01.paź.2006 07:29:10 przez Zdzisiu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.paź.2006 00:17:12 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20.mar.2005 22:19:08
Posty: 619
brakuje wlasnie takich 'solution', czesto ludzie zaczynaja issues, i jak rozwiazą problem, olewają topic. A wielu osobowm by się przydaly takie info. proponuje w kolorze tla (zeby nie psuc wygladau tresci tematu) dodac kilka slow kluczowych do wyszukiwarki, przydadza sie...

P.S. tło z twojego Avatara do złudzenia przypomina mi zajazd w Polichnie (droga katowice-wa-wa), ostatnio Gajos z 2.2m bramkowymi się objadali w środku nocy :diabel:

_________________
AllRoad 2,7T '02, 240g/s :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.paź.2006 07:40:08 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14.wrz.2006 20:25:28
Posty: 119
Lokalizacja: Gdynia
Vanderlei napisał(a):
brakuje wlasnie takich 'solution', czesto ludzie zaczynaja issues, i jak rozwiazą problem, olewają topic. A wielu osobowm by się przydaly takie info. proponuje w kolorze tla (zeby nie psuc wygladau tresci tematu) dodac kilka slow kluczowych do wyszukiwarki, przydadza sie...

Dopisalem troche slow mala czcionka na dole tresci. Fajnie, ze sie moze komus to przydac. Sam szukalem, ale takiego rozwiazania nikt tu nie podal.
Byly natomiast nastepujace (to tez dla przyszlych pokolen):
- zimny lut przy zegarach, przy check systemie
- czujniki cisnienia oleju
- kiepskiej jakosci filtr oleju

Vanderlei napisał(a):
P.S. tło z twojego Avatara do złudzenia przypomina mi zajazd w Polichnie (droga katowice-wa-wa), ostatnio Gajos z 2.2m bramkowymi się objadali w środku nocy :diabel:

Szczerze mowiac to dostalem to zdjecie od poprzedniego wlasciciela :) Sam jeszcze zadnych nie robilem, wiem wstyd :P

_________________
---
Pozdrawiam
Zdzisiu


było: Audi 100 C4 2.8 Quattro Avant '94 Sekwencja
było: Audi A6 C4 2.8 Quattro Avant '96 Sekwencja
jest: szukam...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: