.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 26.kwi.2024 08:54:02

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: A6 C5 2002,brak centralnego,elektryczych szyb,oświetlenia.
PostNapisane: 01.cze.2007 13:42:30 
Użytkownik

Dołączył(a): 01.cze.2007 12:42:09
Posty: 14
Lokalizacja: 69-110
Witam.Jak w temacie A6 2002 2.5,kombi po wypadku nie działają central,szyby elektr.szyberdach,podświetlenie na drzwiach,oświetlenie wnętrza.Wcześniej cały czas paliło jeden z bezpieczników i to zaraz po wymianie go na nowy,teraz już się nie przepala i wciąż ma napięcie(oczywiśćie po stacyjce)Samochód po rozbiciu miał wymienianą deskę rozdzielczą(wyskoczyła poducha pasażera).Życzliwych Forumowiczów proszę o pomoc temat naglący. P.S.W miejscu pod nogami pasażera znajdują się mostki bieguna dodatniego które generalnie w autach grupy VW-AUDI "lubią"się rozłączać zwierać do masy i wtedy objawy są podobne,ale sprawdziłem i tu jest wszystko OK.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.cze.2007 14:17:49 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03.sie.2005 10:59:34
Posty: 2370
Lokalizacja: Pomorskie
sprawdzales bledy :?:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: A6 C5 2002,brak centralnego,elektryczych
PostNapisane: 03.cze.2007 19:43:16 
Użytkownik

Dołączył(a): 01.cze.2007 12:42:09
Posty: 14
Lokalizacja: 69-110
Witam.Błędy sprawdzałem wprawdzie,ale tylko całośćiowym skanem,a ten nie wiele pokazał błędów i wszystkie były sporadyczne.Dotyczyły radia(to z kolei było wyjmowane do rozkodowania)poduch i napinaczy pasów.Poza tym nic ale problem jest w tym że nie bardzo wiem jak wejść w funkcję komfortu.Po sprawdzeniu immobilaizera wykazał błąd kodowania kluczy.Wydaje mi się że nie ma co się tym sugerować dopuki nie uruchomi sie całego modółu komfortu.Czy ktoś mógłby napisać gdzie ten modół się znajduje? Szukałem nad nogami pasażera ale tam za schowkiem nic nie ma.Gdyby się udało go znależć to może jakoś manualnie się uda sprawdzić co go"boli".Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.cze.2007 19:59:31 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31.paź.2005 00:05:45
Posty: 2821
Lokalizacja: Beskid Śląski
Musisz zVAGinować moduł centralnego zamka (a nie moduł komfortu, który w C5 nie występuje ;) ).
Słowo adresowe: 35 .
Wygląda jednak na to, że podczas "całościowego skanu" VAGina nie uzyskała połączenia ze sterownikiem centralnego zamka - stąd brak zapisanych błędów.
Krótko mówiąc z Twojego opisu można wywnioskować, że sterownik nie daje znaków życia. Urządzenie jest zabudowane pod nogami kierowcy (bliżej fotela niż pedałów).

_________________
Obrazek
Z cyklu złotych myśli:: Chipować może każdy ... lecz nie każdy powinien ... .
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.cze.2007 21:19:52 
Klubowicz

Dołączył(a): 17.sie.2004 08:34:00
Posty: 7309
Lokalizacja: mazowieckie
Jak to nie komfort tylko centralny? Przecież to steruje też szybami AFAIK + centralnym + oświetleniem itd. i jest nazywany komfortem... czego to sie człowiek nie dowie...

A co do problemu - sprawdź bezpieczniki, jak nie to to musisz odchylić tapicerkę pod nogami kierowcy od strony siedzenia i tam jest moduł z (chyba) 4-ma wtyczkami. Aby jednak odchylić tapicerkę musisz odkręcić podnóżek (w tiptroniku napewo) oraz zdjąć z zaczepów plastikową, górną nakładkę progu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.cze.2007 21:35:01 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27.gru.2006 22:46:38
Posty: 2773
Lokalizacja: Koszalin Białogard
Kolego BodzioM :peace:
Wejdź w ustawienia portu COM pod którym śmiga VAG-ina
ustawienia -> panel sterowania -> system -> sprzęt -> menedżer urządzeń -> porty COM i LPT
Wyszukaj opcji advanced i przestaw wartość latency z 16 na 12 ms.
VAG połączy Ci się ze sterownikami do których nie miałeś dostępu...

_________________
A4 1.9 TDi Avant AWX '03 130 PS - dla żonki ;-)
A6 2.5 TDi V6 Avant AFB tiptronic 200 PS / 436 Nm


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17.wrz.2007 22:33:20 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.maja.2007 16:51:36
Posty: 1002
Lokalizacja: pomorskie
i jak kolega połączył się wkońcu z modułem komfortu?/ Bo ja mam ten sam problem tylkoże u mnie napięcie dochodzi i wyłączniki regulacji szyb sa podświetlone i central działa tylko nie działają mi elektryczne szyby??
Jak to mam ustawić??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10.lis.2007 19:44:18 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.lis.2007 19:24:43
Posty: 37
Lokalizacja: Białystok
Mam ten sam problem szyby, centralny z pilota i oświetlenie wnetrza nie dziala prosze pomóżcie audi a6 c5 2.8


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: