.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 07.maja.2024 02:11:27

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [a8] parę pytań
PostNapisane: 19.sie.2007 18:36:12 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.sie.2007 22:09:43
Posty: 8
Lokalizacja: Szwajcaria - Zeiningen
Witam !

Od niedawna jestem posiadaczem Audi a8 4.2 quattro z 1995 roku. Mam parę pytań

1. W moim modelu mam elektryczne zamykanie llusterek - czy da się je tak ustawić żeby po zamknięciu auta z pilota automatycznie się chowały ?

2. Nie wiem jak działa fabryczny alarm po zamknięciu auta z pilota miga przycisk świateł przeciwmgielnych najpierw szybciej a po około 30 sekundach wolniej. Jednak gdy np. siedzę w środku po uzbrojeniu alarmu ten nie załącza się, tak samo jak otworzę drzwi od środka też nic. Czy to normalne ?

3. W tylnych drzwiach po obu stronach na dole mam dwa przyciski on/off oraz z jednej strony jakis dodatkowy przycisk podobny do otwierania szyby. Do czego służą ?

4. No i jeszcze mały szczegół tylnich szyb nie da się otworzyć ani zamknąć przez pasażera z tyłu. Mimo że na przednim panelu ta opcja jest załączona.

5. No i jeszcze jedno. Da się tak zaprogramować pilota żeby po zamknięciu zamykały się szyby ?

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję

_________________
Audi A8, 4.2 quattro 1997r.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [a8] parę pytań
PostNapisane: 19.sie.2007 22:22:42 
Użytkownik

Dołączył(a): 22.lis.2005 22:54:12
Posty: 944
gameservice napisał(a):
Witam !

Od niedawna jestem posiadaczem Audi a8 4.2 quattro z 1995 roku. Mam parę pytań

1. W moim modelu mam elektryczne zamykanie llusterek - czy da się je tak ustawić żeby po zamknięciu auta z pilota automatycznie się chowały ?

2. Nie wiem jak działa fabryczny alarm po zamknięciu auta z pilota miga przycisk świateł przeciwmgielnych najpierw szybciej a po około 30 sekundach wolniej. Jednak gdy np. siedzę w środku po uzbrojeniu alarmu ten nie załącza się, tak samo jak otworzę drzwi od środka też nic. Czy to normalne ?

3. W tylnych drzwiach po obu stronach na dole mam dwa przyciski on/off oraz z jednej strony jakis dodatkowy przycisk podobny do otwierania szyby. Do czego służą ?

4. No i jeszcze mały szczegół tylnich szyb nie da się otworzyć ani zamknąć przez pasażera z tyłu. Mimo że na przednim panelu ta opcja jest załączona.

5. No i jeszcze jedno. Da się tak zaprogramować pilota żeby po zamknięciu zamykały się szyby ?

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję

1, 5 tak z Vag-a , 3 nie mam pojecia bo nie mam a8 :) ale moze miec to zwiazek z pytaniem nr. 4 . pytanie nr. 2 czyli alarm.. uzbraja sie po okolo minucie wiec dlatego masz takie odczucie ,a jak swiatla migaja to w zalerznosci jak jest ustawione... mi klaskon mignie i raz swiatla .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20.sie.2007 07:19:37 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.wrz.2005 04:11:28
Posty: 585
Lokalizacja: Hameryka NJ
Ad.4 Wydaje mi sie ze ci przycisk z przodu w takim razie nie dziala. Albo cos z elektryka masz namieszane.

_________________
OOOO S6 & A6
Obrazek
Hehehe Autocross Esssss ;) Psssss!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Alarm
PostNapisane: 20.sie.2007 11:39:50 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17.sie.2007 22:09:43
Posty: 8
Lokalizacja: Szwajcaria - Zeiningen
U mnie drzwi zamykają się z pilota. Alarm niby się uzbraja miga przycisk od świateł przeciwmgielnych. Ale przy zamykaniu nie mignie światłami ani nie ma sygnału klaksonu. Dziwne .

_________________
Audi A8, 4.2 quattro 1997r.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31.sie.2007 15:15:32 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05.kwi.2006 14:59:48
Posty: 95
Lokalizacja: W-wa
ad. 3. Czy z tylu masz kanape, czy dwa fotele? Jezeli fotele to moga byc niezaleznie sterowane i on/off to odchylanie przy wysiadaniu. Cos jak z chowaniem sie kierownicy przy wysiadaniu. Przy 'on' otwarcie drzwi powinno schowac a zamkniecie przywrocic ustawienia. Ten dodatkowy przycisk to pewnie z prawej strony, do odsuwania fotela pasazera by z tylu bylo wiecej miejsca.

ad. 4 w panelu szyb kierowcy masz przycisk blokujacy mozliwosc otwierania szyb z tylu

Pozdrawiam

_________________
A8 4.2 quattro 2000


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: