.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 04.maja.2024 02:16:21

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pilot centralny zamek
PostNapisane: 02.sie.2007 21:35:07 
Użytkownik

Dołączył(a): 17.gru.2006 19:57:46
Posty: 20
Lokalizacja: Bełchatów
[/b]Witam Wszystkich. :D
Przedstawię opis moich kłopotów , mianowicie zamykam samochód pod sklepem i nie działa pilot scyzoryk 3 przyciski ,naciskam jeszcze raz i zamyka się.
Wychodzę i otwieram z kłopotami bo musiałem kilka razy.
Myślę baterie. Kupuję nowei zakładam sprawdzam i nic zaglądam do kisiążki i postępuję jak napisane i dalej nic ,kluczykiem zamki się zamykają .Poczytałem na forum trochę tematów i sprawdzam czy na Fisie wyświetlają się wszyskie drzwi i od strony pasażera nie ma oświetlenia wewnątrz i lampki obrysowej.
Sprawdzam mikrowyłącznik w zamku , działa ale sprawdzam co przychodzi do kostki zamka i jest tak:
w zamku mikrowyłącznik podpięty do pinów niebieski 3 czerwono-czarny 4
drzwi otwarte zwarty mikrowyłącznik
sprawdzam wtyczkę i mierzę napięcia na pinach najpierw do masy i wychodzi że :
4 jest + po otwarciu ma przejść na pin3 przez mikrowyłącznik.
ale mierząc napięcie na pinie 3 mam jakieś szczątkowe napięcie około 3V w stosunku do masy i wstosunku do + akumulatora.
Zwierałem bezpośrednio 4 - 3 i nic się nie działo , ale podałem z 4 na 1 i zadziałało oświetlenie i obrys ale chyba nie tędy droga. Sprawdziłem czy pilot zadziała posługując się poradami na temat programowania i nic to nie daje.
Czytałem na forum że jest moduł komfortu tylko gdze on może być w A6 4B 2,5TDI AVANT z 99/00 Dzisiaj przeczytałem o sposobie programowania jaki kolega otrzymał od kumpla z serwisu VW. Jutro spróbuję.
Ale czy brak uruchamiania oświetlenia mógł spowodować ten cyrk z polotem.
Może ktoś mi pomoże w tym temacie , rozpisałem ale musiałem trochę jasno mam nadzieję to opisać.
Wielkie dzięki za pomoc :D

_________________
A6 C5 AKE tiptronic
Człowiek uczy się całe Życie i umiera głupi


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: