.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 07.maja.2024 21:53:02

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A6 C5] ustawianie daty
PostNapisane: 24.paź.2007 09:52:14 
Użytkownik

Dołączył(a): 04.wrz.2007 09:11:41
Posty: 29
już raz pisałem ale temat nie zaskoczył. mam problem z ustawieniem daty w swojej bryce. czytałem o synchronizacji (palemce) itd i u mnie co do zegarka wszystko ok. natomiast problem jest z datą. gdy odłączę akumulator lub same liczniki palemka znika. wtedy mogę ustawiać datę i godzinę jak należy. ale po 1 lub kilku dniach, gdy załączy się synchro, godzina pozostaje ok, a data przeskakuje na pierwszy dzień następnego miesiąca i nie zmienia się dopóki nie skończy się dany miesiąc. nie mogę jej wtedy ustawić, bo po wciśnięciu przycisku w liczniku miga mi cała data, a nie jak powinno oddzielnie dzień, miesiąc i rok, i mogę ją tylko pokazać lub zakryć na wyświetlaczu. nie wiem o co chodzi. czy wymagane jest w tym przypadku jakieś ustawianie za pomocą VAGa? jeżeli ktoś ma pojęcie w temacie bardzo proszę o kilka słów lub choćby wskazówek, gdzie zwrócić się o pomoc. service rzecz jasna zaliczyłem, ale mośki są w ogóle nie kumate


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: