.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 22.maja.2024 11:07:31

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sie.2007 20:26:20 
Użytkownik

Dołączył(a): 19.sie.2007 17:15:37
Posty: 19
nie nie hamulce dzialaja w porzadku, chodzi o to ze wtedy nie bylo abs bo wiadomo przy zgaszonym silniku nic nie dziala o to chodzilo. A zapiekl to sie hamulec reczny kiedys jak zaczelo dymic to myslalem ze zaraz sie samochod zapali. Nie wiem jak to zrobic ale jak zaciagne reczny to sie blokuje tak ze nie odciaga i musze walic mlotkiem przy kole tam gdzie on jest. masakra.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sie.2007 21:08:27 
Użytkownik

Dołączył(a): 18.maja.2006 19:10:20
Posty: 30
Lokalizacja: Olsztyn
Mialem to samo u siebie;) problem jest , gdyz twoje zaciski nadaja sie do naprawy po ktorej : 1. Beda dzialac sparwnie 2. zaczna przeciekac pzrez uszczelanicze w roznych miejscach co kwalifikuje je do wymiany , 3. reczny pzrestanie dzialac ale nie bedzie sie zapiekac 4. zacisk ze wzgledu na ubytki nada sie na zlom. Ja musialem wymienic jeden ze wzgledu na opcje 2, a drugi jest na opcji 3-> po roku od naprawy zaczą sie zapiekac caly tloczek i hamulec roboczy sie blokuje :/ i teraz szukam 2 zacisku , wiec tobie radze tez sie rozgaldac bo mlotek moze nic nie dac jesli zabraknie hamulcow :D , zacisk kupilem za 50 zl na szrocie(nowy 530zl) i dziala swietnie w 100% ,

_________________
100 c4 v6 2.8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sie.2007 21:11:34 
Użytkownik

Dołączył(a): 18.maja.2006 19:10:20
Posty: 30
Lokalizacja: Olsztyn
Mialem to samo u siebie;) problem jest , gdyz twoje zaciski nadaja sie do naprawy po ktorej : 1. Beda dzialac sparwnie 2. zaczna przeciekac pzrez uszczelanicze w roznych miejscach co kwalifikuje je do wymiany , 3. reczny pzrestanie dzialac ale nie bedzie sie zapiekac 4. zacisk ze wzgledu na ubytki nada sie na zlom. Ja musialem wymienic jeden ze wzgledu na opcje 2, a drugi jest na opcji 3-> po roku od naprawy zaczą sie zapiekac caly tloczek i hamulec roboczy sie blokuje :/ i teraz szukam 2 zacisku , wiec tobie radze tez sie rozgaldac bo mlotek moze nic nie dac jesli zabraknie hamulcow :D , zacisk kupilem za 50 zl na szrocie(nowy 530zl) i dziala swietnie w 100% ,

_________________
100 c4 v6 2.8


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16.paź.2007 17:38:42 
Użytkownik

Dołączył(a): 19.sie.2007 17:15:37
Posty: 19
Witam. Mam kilka niusów co do mojego problemu jesli to kogoś obchodzi :)
Problem z gaśnieciem przy dojezdzaniu do skrzyzowania ustapił nie wiem dlaczego ale moge jechac 100 /h i wszystko gra przy hamowaniu. Zegary naprawione. Trzeba bylo tylko przelutować. Jutro tylko jade wymienic gume przeplywomierza i powinno byc wszystko ok.

Jedyny problem ktory jest to taki ze na zimnym zapala ladnie a na rozgrzanym kiedy zgasnie musze odczekac kilka minut bo nie zapali odrazu. Jakies sugestie???
Mniejsze problemy to migajaca caly czas kontrolka (!), zapieczony hamulec reczny (chyba). Kto pomoze??

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16.paź.2007 20:14:53 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.lut.2004 08:38:37
Posty: 3695
Lokalizacja: Bydgoszcz
sprawdzales cisnienia na cylindrach ?

_________________
Pozdrawiam
Buba
_________________
Bestia 2,2 T 20 V Q pod kołderką w garażu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16.paź.2007 21:24:17 
Użytkownik

Dołączył(a): 19.sie.2007 17:15:37
Posty: 19
O a tego nie probowalem chyba jeszcze. Sprawdze...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17.paź.2007 13:01:09 
Użytkownik

Dołączył(a): 19.sie.2007 17:15:37
Posty: 19
Jesli chodzi o gasniecie wszystko juz ok, obroty pieknie sie utrzymuja. Bylem u gazownika znowu dzis, zalatwil dla mnie gume od przeplywomierza jak nowa (50 zł) zalozyl klapke antywybuch wyregulowal gaz i auto smiga jak szalone. Az dziw bierze jaka ono ma moc ( w porownaniu z tym co bylo przed naprawa.) Za cala zabawe zaplacilem 70 zl. Szacunek dla tego gazownika. Jeszcze tylko musze ten chol**rny reczny naprawic.

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: