.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 18.kwi.2024 21:19:02

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [Audi A2] Kilka pytan nowego właściciela :-)
PostNapisane: 21.sie.2007 17:25:10 
Użytkownik

Dołączył(a): 20.sie.2007 16:37:15
Posty: 61
Witam niedawno nabyłem Audi A2 z grudnia 2000r z niemiecką instrukcją ;-)

Mam kilka pytań co do tego modelu:

1. Gdzie znajduje się kabinowy filtr powietrza ?? - Za nic nie mogę go znaleźć :(:

2. Dlaczego nie mogę korzystać z niestepującej instrukcji od klimatronika:

Kod:
KLIMATRONIK
Zmiana jednostek wyświetlania temperatury.
Naciśnij i przytrzymaj przycisk recyrkulacji. Następnie naciśnij ‘+’ temperatury aby zmieniać jednostki pomiędzy Celsjuszami i Fahrenheitami na wyświetlaczu klimatyzacji i wskaźnika temperatury zewnętrznej.
Dostępne kody diagnostyczne.
Naciśnij i przytrzymaj przycisk recyrkulacji. Następnie naciśnij przycisk ręcznego nawiewu górnego. Wyświetli się 1c. Naciśnij ‘+’ lub ‘-‘ temperatury żeby wybrać numer kodu. Naciśnij ponownie przycisk recyrkulacji. Wyświetli się wartość. Naciśnij ‘+’ lub ‘-‘ temperatury ponownie aby wyświetlić inny kod.


Działa mi tylko zmiana stopni z C na F i odwrotnie, a kody się nie wyświetlają, żadnego 1c , w ogole zero reakcji na tą kombinacje klawiszy. Panel mojej klimy wyglada tak -> www.ty.pl/climatronic.JPG

3. Mam webasto jak je włączyć ??

4. Mam szklany dach, działa mi domykanie szyb z pilota, ale dach zamyka się tylko jeśli przytrzymam kluczyk w zamku w pozycji zamykającej. Da się aktywować funkcje w module komfortu aby dach i szyby zamykały/otwierały się z pilota ??

5. Jakiego VAG'a powinienem zakupić oraz z jakiego programu skorzystać aby włączyć sobie tylko te funkcje w module komfortu ?? Potzebujhe go tylko po to, więc zależy mi na jak najniższej cenie.


Z góry dzięki za odpowiedzi :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: