.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 26.kwi.2024 04:19:41

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A6 c5] Jak podłączyc subwoofer orginalny pod radio....
PostNapisane: 29.sie.2007 20:04:29 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01.lip.2007 04:11:24
Posty: 75
Lokalizacja: Skidziń
Chciałem zapytac jak podłaczyc orginalny subwoofer blaupunkt ktory jest wraz ze wzmacniaczem, tylko tak zeby byl pod chinch do radia. Da sie tak?
Radio mam pioneer deh-p8600mp.
Pozdrawiam

_________________
było: Seat ibiza 1.9 D
jest: Audi A6 sedan 2,5 TDI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30.sie.2007 11:42:31 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.sie.2007 22:40:34
Posty: 56
Lokalizacja: Kalisz \ Poznań
witam
ja kilka dni temu robiłem taki manewr, jak masz trochę pojęcia o kablach i lutowaniu to zajmie ci to 15 minut :)

na początek przydatny link

www.studio24.prv.pl/

w dziale kablomania --> iso oem masz złącza chyba wszystkich radii audi

zakładam że u ciebie jest tak jak u mnie, zasadniczo nie miałem radia ale po wtyczkach wywnioskowałem że mogło być np. concert m4 :)
musisz zlutować przejściówkę, żeby chinche podłączyć do małej zielonej kostki (wyjście na wzmacniacz do tylnych głośników i subwoofera), czyli potrzebujesz białą i czerwoną wtyczke chinch i jakieś małe płaskie bolce które wejdą do zielonej kostki... ja kupiłem w elektronicznym takie złączki-rurki o średnicy około 0,7mm wsunąłem kable, zacisnąłem na płasko i pasuje elegancko ;)
i teraz plus czerwonej chinchy to prawa strona (złącze nr.2 na zielonej kostce), plus białej chinchy to lewa strona (złącze 1), a masy z obu chinchy musisz połączyć razem i do złącza nr.3, pozatym jeszcze musisz sprawdzić gdzie twoje radio ma wyjście na zasilanie wzmacniacza (albo sterowanie elektrycznej anteny, bez znaczenia, schemat gniazd też powinien być na tej stronie) i podłączyć do złącza nr.6 :)
wszystko powinno śmigać, napisz czy sie udało ;)
jak coś niejasno opisałem albo miałeś inne radio wcześnie to daj znać, postaram sie pomóc :D
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: