.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 03.maja.2024 10:38:03

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: [A4 B5] tylne głośniki nie działają
PostNapisane: 17.lis.2015 18:59:45 
Użytkownik

Dołączył(a): 10.lip.2015 07:25:35
Posty: 20
Lokalizacja: Radzymin, k.Warszawy
Auto: a4 b6 avant 1.9 awx
The Viking napisał(a):
M4T3U5Z napisał(a):
siema, masz w bagażniku subwoofer? ja mam i mi pomogło, 3 kostki które miałem wpiąłem w moduł i działa, gra jak powinno :) teraz jeszcze beckera kupiłem i również spisuje się idealnie. Może u Ciebie głośniki z tyłu działają na tej samej zasadzie co z przodu. Zadzwoń do gościa z aukcji, czy może Twój model auta oby na pewno obsługuje ten moduł, a jeśli tak, to szukał bym czy może w ustawieniach fader'a nie masz ustawione na sam przód. Specjalistą nie jestem, ale może pomogę :)

Cześć. Fader sprawdzałem. Dałem na sam tył i przepinałem kostki ale nie udało się uruchomić głośników. Z tego co widziałem to mam dwa głośniki w tylnej półce. Oryginalne Nokia takie jak montowana w tych audi. Jeden jakby obudowany, może to sub o którym wspomniales. Nie za bardzo się na tym znam :/


no to ciężko jest mi się wypowiedzieć w tym temacie, ale jest kilkanaście takich aukcji z takimi modułami/adapterami, możesz spróbować u innego gościa, zadzwoń zapytaj, podaj jaką masz wersję auta, albo po prostu ktoś coś gmerał i pozamieniał, albo może wiązka się przetarła gdzieś albo zgniła i tyle...
Chciał bym ale niestety nie jestem w stanie pomóc więcej :<

_________________
Air Ride to nie grzech!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A4 B5] tylne głośniki nie działają
PostNapisane: 27.mar.2016 23:40:08 
Użytkownik

Dołączył(a): 03.lis.2015 16:27:58
Posty: 5
The Viking napisał(a):
M4T3U5Z napisał(a):
siema, masz w bagażniku subwoofer? ja mam i mi pomogło, 3 kostki które miałem wpiąłem w moduł i działa, gra jak powinno :) teraz jeszcze beckera kupiłem i również spisuje się idealnie. Może u Ciebie głośniki z tyłu działają na tej samej zasadzie co z przodu. Zadzwoń do gościa z aukcji, czy może Twój model auta oby na pewno obsługuje ten moduł, a jeśli tak, to szukał bym czy może w ustawieniach fader'a nie masz ustawione na sam przód. Specjalistą nie jestem, ale może pomogę :)

Cześć. Fader sprawdzałem. Dałem na sam tył i przepinałem kostki ale nie udało się uruchomić głośników. Z tego co widziałem to mam dwa głośniki w tylnej półce. Oryginalne Nokia takie jak montowana w tych audi. Jeden jakby obudowany, może to sub o którym wspomniales. Nie za bardzo się na tym znam :/

Wystarczyło połączyć dwa kabelki :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A4 B5] tylne głośniki nie działają
PostNapisane: 17.lis.2017 19:30:52 
Użytkownik

Dołączył(a): 17.lis.2017 13:55:10
Posty: 2
Auto: Audi a4b5 1998 2.4 Pb+Gaz Avant
Witam. Audi a4b5 2.4 PB+Gaz 1998 Avant // kupiłem auto bez radia zamontowałem nie oryginalne i nie działają tylne głośniki, zamówiłem na Allegro adapter by uruchomić wzmacniacz z tylnymi głośnikami lecz poprzedni właściciel wyciął kostkę żółto-zielona i mam problem bo niewiem które kable podłączyć. Proszę o pomoc system Nokia.
Obrazek
Obrazek

https://zapodaj.net/30dc5e97ceaae.jpg.html
https://zapodaj.net/7f7d24fb58b49.jpg.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [A4 B5] tylne głośniki nie działają
PostNapisane: 21.lis.2017 09:24:06 
Użytkownik

Dołączył(a): 17.lis.2017 13:55:10
Posty: 2
Auto: Audi a4b5 1998 2.4 Pb+Gaz Avant
Ktoś pomoże ?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: