.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 28.kwi.2024 15:11:26

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [ all ] problem z elektrycznym otwieraniem szyb
PostNapisane: 17.lis.2007 23:53:34 
Użytkownik

Dołączył(a): 13.lis.2007 00:55:31
Posty: 2
Witam

wydaje mi się, że w kilku modelach Audi będzie podobny mechanizm otwierania szyb , więc dlatego tu piszę
mam taki problem - w samochodzie audi TT 225 quattro coupe mk1 (pierwsza <mistrzowska> generacja) nie działają poprawnie mechanizmy elektrycznego otwierania szyb zarówno kierowcy i pasażera - wygląda to tak: szyby w obie strony chodzą skokami ok. 3cm, z oporem i żeby całkiem otworzyć szybę trzeba ze dwadzieścia razy "unosic" ją przyciskiem
dostałem taką sugestię, że być może silnik tego mechanizmu automatycznie zapobiega spaleniu się i napotykając wiekszy opór wyłacza sie

czy ktoś ma jakieś pojęcie co może być przyczyną takiego stanu rzeczy i jak to naprawić?


kopałem trochę na polskim forum TT, ale znalazłem tylko inne objawy, które można wyleczyć programując na nowo silniki podnosnikow, ale u mnie nie tędy droga - to będzie raczej jakaś usterka mechaniczna


przy otworzeniu i zamykaniu drzwi szyba powinna się jeszcze opuszczać trochę ale nic takiego się oczywiscie nie dzieje
w prawych drzwiach jest padnięty czujnik "otwartych drzwi", ale u kierowcy czujnik działa
byłem z tym u paru szpeców, ale nie poradzili sobie z tym, samochód jest z 2002 roku

_________________
TT 225 PS Quattro coupe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.lis.2007 19:06:36 
Użytkownik

Dołączył(a): 13.lis.2007 00:55:31
Posty: 2
coś wszyscy omijają ten temat szerokim łukiem, chyba dlatego, że dotyczy trochę rzadszego modelu , ale kurcze w innych modelach produkowanych w tym samym czasie powinno być podobnie, więc piszę tego posta i odświeżam temat - może ktoś znający problem się znajdzie :d

_________________
TT 225 PS Quattro coupe


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 98 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: