.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 05.maja.2024 09:32:15

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Klimatyzacja A6 C6
PostNapisane: 24.kwi.2008 22:39:52 
Użytkownik

Dołączył(a): 29.lip.2007 10:43:18
Posty: 19
Lokalizacja: Rzeszów
Witam!
Kupiłem ostatnio w niemczech audi a6 c6 2.0 tdi z 2004 r. Posiada ono klimatyzacje automatyczną ale tą bez wyświetlacza LCD i mam dziwny problem... gdy jadę wszystko fajnie chodzi i chłodzi a gdy np chce trochę zwiększyć lub zmniejszyć temperaturę to z bocznych nadmuchów leci gorące powietrze a ze środkowych nadmuchów takie jakie ma być. I stąd moje pytanie czy to normalnie a jeśli nie to co może być przyczyną? I mam jeszcze 2 pytania :)

Pierwsze: czy ta klimatyzacja opisywana jako automatyczna rzeczywiście jest w pełni automatyczna? u mnie np: temperatura sama sie nie zmienia tylko automatycznie ustawia sie siła nadmuchu i gdzie ma lecieć powietrze.

Drugie pytanie: pośrodku klimatyzacji jest taka niby żaróweczka ale też to sie nie świeci ...kiedy sie ona zapala?

Proszę o udzielenie jakiś rad i z góry dziekuje :) Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12.maja.2008 22:08:16 
Użytkownik

Dołączył(a): 04.maja.2008 14:28:34
Posty: 21
Lokalizacja: Śląsk
Pośrodku klimatyzacji z krateczką to zapewne czujnik temperatury, a co do cieplego powietrza mialem ten sam problem i rozwiazania są dwa najpierw sprawdz poziom gazu w klimie ja to zrobilem i dalej było to samo ale to istotne, druga sprawa to komputer nalapał błędów i to jest powodem w moim przypadku podłączenie i wykasowanie błędów pomogło 100% powodem nałapania błędów było zainstalowanie alarmu z odcięciem zasilania cewek zapłonowych. Dziś moja klima chodzi dobrze koszt w moim przypadku to 100zł wymiana gazu oraz sprwadzenie szczelności klimy oraz dobra flaszka dla znajomego za wykasowanie błędów VAG-iem.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: