.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 17.maja.2024 10:31:34

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [ALL A4 B5] Czy zmieniarka z DIN (8PIN) zadziała z Concert?
PostNapisane: 22.lip.2008 08:37:01 
Klubowicz

Dołączył(a): 06.sie.2003 15:31:20
Posty: 900
Lokalizacja: Śląsk
Leżała sobie w domu zmieniarka na 6CD, której kabel zakończony jest okrągłym wtykiem DIN (8 PIN). :)
Żeby dopasować to do złącza w radiu, rozciąłem kabel za wtyczką i znalazłem takie kabelki:
1. niebieski,
2. zielony,
3. żółty,
4. biały we własnym ekranie,
5. biały i czerwony we wspólnym ekranie.
Cały kabel ma też własny ekran.
Próbowałem za pomocą strony http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/ coś podłączyć.
Otrzymałem tyle, że gdy:
1. na niebieski jest stale 12V,
2. na zielony jest 12V po włączeniu radia,
to zmieniarka reaguje na wysuwanie kasety, po włożeniu kasety sprawdza każdą pozycję (coś mieli) i gdy włączę radio to mieli też i pobiera jedną płytę ale na tym koniec. Na wyświeltaczu radia zero zmian, a gdy przytrzymam przycisk "MODE" przy włączaniu radia, to wyswietli CONNECT, a potem NO CDC.
Rozebrałem zmieniarkę i zauważyłem, że jak pobierze płytę, to słychać tylko jak stuka soczewka, ale płyta się nie obraca (czy tu juz płyta nie powinna się zakręcic?). Silnik od napedu płyty jest ok - sprawdziłem osobno i kreci.
Nie potrafię zidentyfikować zmieniarki, a jedynie: made in korea, tłoczone na obudowie DIGITAL i model 12768 GE2768T 020C746.
Ambitnie z nią walczę.

Pierwszy postęp - już kręci płytą, ale nadal NO CDC - chyba jednak nic z tego nie będzie - chyba jednak brak komunikacji cyfrowej. :|

_________________
AUDI ..... to zobowiązuje
80 Avant Quattro 2.6 LPG


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: