.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 04.maja.2024 00:18:45

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: A6, C6 - nawigacja
PostNapisane: 31.lip.2008 22:00:15 
Użytkownik

Dołączył(a): 03.paź.2007 20:59:45
Posty: 71
Lokalizacja: lubelskie
Witam i proszę o informacje, czy istnieje możliwość w nawigacji MMI /DVD/, mapa 2008 wprowadzenia miejscowości przez które chcę przejechać mimo, iż znajdują się one poza wcześniej wytyczoną trasą? Jeżeli można, to jak to zrobić?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14.sie.2008 14:32:36 
Użytkownik

Dołączył(a): 30.maja.2007 22:52:06
Posty: 44
Tak. Można to zrobić za pomocą ROUTE STOPOVER.
Jest bodajże w menu route cryteria
Zdrowko
Kuba


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15.sie.2008 07:18:30 
Użytkownik

Dołączył(a): 03.paź.2007 20:59:45
Posty: 71
Lokalizacja: lubelskie
Dzięki za pomoc, ale chyba coś źle ustawiam, albo nie w tej kolejności, gdyż po wprowadzeniu miejscowości przez którą chcę jechać /zgodnie z podpowiedzią/ traktuje ją jako docelową.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15.sie.2008 13:15:38 
Użytkownik

Dołączył(a): 18.wrz.2005 19:05:43
Posty: 2521
Lokalizacja: Poznań/ Nowy Tomyśl
Wprowadzasz miejsce docelowe, a potem masz w MENU "Add Stopover" i jak to klikniesz, to możesz dodawać poszczególne punkty pośrednie...

_________________
podpis nie działa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17.sie.2008 19:16:01 
Użytkownik

Dołączył(a): 03.paź.2007 20:59:45
Posty: 71
Lokalizacja: lubelskie
Coś mi się wydaje, że nie mówimy o tej samej nawigacji. Przy dużej MMI i nawigacji 2008 wszystkie Twoje podpowiedzi się nie sprawdzają. Próbowałem wprowadzić punkt pośredni zarówno przed wytyczeniem trasy podając miejsce docelowe jak i po jej wytyczeniu i każdorazowo prowadzi mnie zawsze do do najbliższego punktu - pośredniego nie pokazując całej trasy. Mówię o miejscowości, która normalnie nie znajduje się na wytyczonej trasie, a wprowadzona powinna albo wydłużyć trasę, albo ją skrócić.
Dalej jestem w punkcie początkowym - nie potrafię, albo się nie da.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21.sie.2008 10:59:55 
Użytkownik

Dołączył(a): 08.maja.2008 15:40:32
Posty: 27
pan42 napisał(a):
Coś mi się wydaje, że nie mówimy o tej samej nawigacji. Przy dużej MMI i nawigacji 2008 wszystkie Twoje podpowiedzi się nie sprawdzają. Próbowałem wprowadzić punkt pośredni zarówno przed wytyczeniem trasy podając miejsce docelowe jak i po jej wytyczeniu i każdorazowo prowadzi mnie zawsze do do najbliższego punktu - pośredniego nie pokazując całej trasy. Mówię o miejscowości, która normalnie nie znajduje się na wytyczonej trasie, a wprowadzona powinna albo wydłużyć trasę, albo ją skrócić.
Dalej jestem w punkcie początkowym - nie potrafię, albo się nie da.


Stopover pokazuje sie jako punkt docelowy, dopoki nie dojedziesz do niego. Jesli jestes juz przy wyznaczonym stopover i nawigacja stwierdzi ze juz dotarles do niego, wowczas pokazuje ci nastepny stopover albo miejsce docelowe, jesli byl tylko 1 stopover zdefiniowany.

Wiem, nie jest to idealne rozwiazanie, zwlaszcza jesli przyzwyczailes sie do nawigacji typu automapa, czy tomtom...

Pozdriawiam,
Tecman

_________________
Tecman

A6 Avant 3.0 TDI (BMK 221KM) 05r


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21.sie.2008 16:27:10 
Użytkownik

Dołączył(a): 03.paź.2007 20:59:45
Posty: 71
Lokalizacja: lubelskie
Dziękuję za informacje. Do tej pory używałem Automapy i byłem przekonany, że tutaj też będę znał odległość do punktu docelowego z uwzględnieniem nowych punktów pośrednich. Dobre i to, szybciej natomiast od Automapy wytycza nową trasę po zjechaniu z proponowanej.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: