.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 18.kwi.2024 21:51:49

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [100 C4 2.8 AAH] gdzie odłączyć funkcję otwierania
PostNapisane: 25.wrz.2008 13:52:31 
Użytkownik

Dołączył(a): 08.mar.2008 10:16:59
Posty: 14
Witam, chcialem zapytac, czy da się w audi 100c4 jednym kablem odłączyć funkcje otwierania auta, chodzi o to, ze auto samo sie czasami otwiera(czasami tydzien stoi i nic, a czasami rano nastepnego dnia jest juz otwarte...), mam zamontowany alarm i nie wiem, czy to przez niego, czy instalacje. Chciałbym na czas poszukiwania przyczyny mieć możliwość szybkiego całkowitego odłączenia otwierania, innego, niż wyjmowanie kostki z pompki. Pomyślałem o wstawieniu przelacznika w obwod i doprowadzeniu go do kierowcy, ale nie wiem, gdzie…nie mogę w zasilanie pompki, bo moje audi tak ma, ze po dolaczeniu pradu, trzeba wyjac i włożyć druga kostke(sterujaca), żeby dzialalo… Znalazlem na schemacie od a6 c4 kabel odpowiadający za otwieranie(chyba brazowo-zielony) i przypialem sobie tam wylacznik, ale auto nadal moge z kluczyka otwierac i zamykac...ma ktos moze pomysl, jak to ruszyc??, bo czasami auto chcialbym zamknac na amen...

PS: prosze tez o porady w poszukiwaniu przyczyny samoczynnego
otwierania...

PS2: Dziś przy przełączaniu przełożeń na skrzyni automatycznej wiele razy słyszałem pompkę, nie wiem, czy to ma coś wspólnego z biegami, czy gdzieś mam takie dziwne zwarcie rzeczy wogóle ze sobą niezwiązanych...

z góry dzięki za porady


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: