.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 06.maja.2024 20:07:51

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17.paź.2008 18:21:31 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.maja.2007 16:51:36
Posty: 1002
Lokalizacja: pomorskie
Atal-star napisał(a):
Najlepsza jakosc dzwieku uzyskasz z RNS-E ;)

Co do fisa to zalezy od wersji wyposazenia :):


Pełen FiS to mam Ale czy nie będzie z nim problemu z podłączeniem radia Concert II czy gdybym się zdecydował na NAVI RNS-E taż nie będzie problemu w roczniku 2004?? Powinny być już te wszystkie kable no nie???


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17.paź.2008 20:32:35 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03.sie.2005 10:59:34
Posty: 2370
Lokalizacja: Pomorskie
teodor2424 napisał(a):
Atal-star napisał(a):
Najlepsza jakosc dzwieku uzyskasz z RNS-E ;)

Co do fisa to zalezy od wersji wyposazenia :):


Pełen FiS to mam Ale czy nie będzie z nim problemu z podłączeniem radia Concert II czy gdybym się zdecydował na NAVI RNS-E taż nie będzie problemu w roczniku 2004?? Powinny być już te wszystkie kable no nie???


Nie :):

Bedzie duuuuzo grzebania w kablach zeby podlaczyc RNS-E ;)

Chyba ze zakupisz gotowy adapter z conerta na RNS-E i pociagniesz kable do licznika ii anteny ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.paź.2008 16:14:40 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.maja.2007 16:51:36
Posty: 1002
Lokalizacja: pomorskie
Pytanie:
Jak koleś się nie zna i chce mi sprzedać za 250zł cały kosz pod 2DIN z klimatronikiem i popielniczką w wersji po lifcie to chyba warto brać w ciemno no nie??

A i czy coś jeszcze musze mieć żeby to pasowało?? Czy przyciski Awaryjne i ESP z całą listwą też trzeba zmieniać czy moga być moje stare??

i chyba jak teraz ma tam SYMPHONY to jest to ten sam kosz co pod RNS-E?? Czy jakiś inny??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.paź.2008 19:34:44 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03.sie.2005 10:59:34
Posty: 2370
Lokalizacja: Pomorskie
teodor2424 napisał(a):
Pytanie:
Jak koleś się nie zna i chce mi sprzedać za 250zł cały kosz pod 2DIN z klimatronikiem i popielniczką w wersji po lifcie to chyba warto brać w ciemno no nie??

A i czy coś jeszcze musze mieć żeby to pasowało?? Czy przyciski Awaryjne i ESP z całą listwą też trzeba zmieniać czy moga być moje stare??

i chyba jak teraz ma tam SYMPHONY to jest to ten sam kosz co pod RNS-E?? Czy jakiś inny??


bierz bo warto :-)
Jeszcze sprawdz w jakim stanie jest klimatronic, bo bardzo szybko wycieraja sie przyciski.
Gorna listwa z przyciskami zostaje ta sama, kosz na symphony i RNS-E jest ten sam ;)


EDIT:
Ten koles moze ma drugi taki zestaw :?:
Tez kombinuje z navi :):

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: