.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 06.maja.2024 19:48:48

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 29.lis.2008 14:14:40 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.maja.2006 15:06:20
Posty: 516
Lokalizacja: Parczew
badyl napisał(a):
powiem ci ze mialem kiedys bannera ale w innym tdi dla mnie szajs jakich malo aku roku niewytrzymal pojechalem na gwarancje i facet powiedzial mi ze nie uzna bo aku trzyma parametry tylko jednego nietrzymal pojemnosci i kupa jak byly mrozy to bardzo ciezko auto bylo odpalic teraz mam periona niemieckiego i jestem zadowolony cena porownywalna z bannerem rok za nim i caly czas jest ok

Podobne historie słyszałem o BOSCHU, widać, jak ze wszystkim mogą trafić się jakieś wadliwie serie.

_________________
2.5 V6 To Dopiero Idzie
Obrazek
Obrazek Piszę poprawnie po polsku
.
Moja NiuŃkA
Jestem optymistą, wiem to pewne kupię 2.5 Tdi BAU i to jest niezmienne.

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29.lis.2008 17:42:45 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.lis.2007 12:34:27
Posty: 1902
Lokalizacja: Wroclaw
skupianie sie tylko na firmie to troche jak dyskusja o tym czy mobil czy castrol lepszy
Chyba kazda znana firma (lacznie z centra) ma rozne serie akusow
Osobiscie kupowalem pare razy w zyciu nowe aku do roznych aut i dokladnie nigdy sie nie przejechalem a byly to
noname (z koreczkami) z tesco do fiesty 1.6D (ze 3 lata aku uzywalem i sprzedalem auto)
centra do corsy 1.7D (krotko auto mialem) - jakas lepsza byla
delphi do civica 1,4 (padl po 7 latach obecnie wsadzilem tam boscha) - taki bez koreczko z oczkiem i kulka od stanu aku

Nie sadze, ze przy sprawnym aucie na przestrzeni 4-5 lat jakikolwiek normalny akumulator w normalnie eksploatowanym aucie nawali
Pamietam, ze w fieie 1.6D po wyczyszczeniu klem i laczenia kabla masy silnika (laczacego silnik z buda) napiecie w instalacji skoczylo okolo 1V!!! (wolne obroty + wlaczone swiatla).. warto sprawdzic czy nie da volcika w instalacji jeszcze znalezc
tu jest jakis "dobierz aku"
http://centra.com.pl/pub/uploaddocs/cen ... osowan.pdf


EDIT:
wlasnie sprawdzilem ze mam 74Ah... dziala od roku (ile wczesniej byl w aucie nie wiem) - nie to ze polecam ale jak uzywka 74 daje rade to naprawde mocniejszy, nowy, znanej firmy napewno sie sprawdzi
Przemek

_________________
TDI VP, PD: Analizujemy Logi - przepływomierz
TDI VP:Analizujemy Logi TDI - kąt wtrysku


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: