.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 02.maja.2024 22:27:11

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A8] Dywaniki welurowe A8 D2
PostNapisane: 31.gru.2008 15:17:02 
Użytkownik

Dołączył(a): 29.paź.2008 12:31:09
Posty: 54
Widziałem, że temat był już parę razy wałkowany na forum odnośnie innych modeli, ale w sumie za dużo się nie dowiedziałem.
Czy ktoś ma dostęp do oryginalnych dywaników do A8? Jaka cena? Czy w serwisie można dostać tylko sam przód (bo tył jest jak nowy)?
Przejrzałem też Allegro i niemiecki eBay, ale nie znalazłem zbytni nic co by odpowiadało oryginałowi,
jeden sprzedawca ma po 100zł, niby pisze że to gruby strzyżony welur i jest guma od spodu, ale nie ma niestety fotek jaka to jest guma,
bo w większości dywaników u innych sprzedawców jest napisane spód wykonany z gumy,
a jak zamieszczą fotkę to jest to taka pseudo guma, bardziej pianko-guma,
trochę lipa w porównaniu z fabrycznym, tam to pancerny ten spód gumowy,
po 7 latach użytkowania nic się nie zawija, nie wygina, ale nic nie jest wieczne i powoli trzeba by wymienić dywanik kierowcy i pasażera.

_________________
A8 3,7Q 2000r, typ silnika AQG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31.gru.2008 16:27:38 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15.sie.2006 21:43:49
Posty: 1444
Lokalizacja: Těšin
Auto: S8 D2 MTM Optikpaket Schwarz
Można zakupić komplet, sam przód, lub sam tył (zarówno guma jak i welur (antracyt, ecrue, platyna, nieb.. chyba coś jeszcze)).
Co do ceny - niestety nie sprawdzę tego, brak cen tych elementów u mnie w ETCE, najprościej i najszybciej zadzwonić do ASO.
Przód pasuje też z innych modeli grupy VAG (te same dywaniki bodajże ma passat, a są tańsze poza ASO).

Dywanik kupowałem do siebie, prawy przód, ale ten co idzie pod samą "podłogę" (biały - mleczny, nie ten siwy), w ASO chcieli 500zł, z Allegro z jakiejś rozbiórki 50zł z przesyłką.

_________________
Sex, drugs and ROTFL & LOL... Black Cars Matters


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31.gru.2008 17:44:34 
Użytkownik

Dołączył(a): 29.paź.2008 12:31:09
Posty: 54
dice111 napisał(a):
Można zakupić komplet, sam przód, lub sam tył (zarówno guma jak i welur (antracyt, ecrue, platyna, nieb.. chyba coś jeszcze)).
Co do ceny - niestety nie sprawdzę tego, brak cen tych elementów u mnie w ETCE, najprościej i najszybciej zadzwonić do ASO.
Przód pasuje też z innych modeli grupy VAG (te same dywaniki bodajże ma passat, a są tańsze poza ASO).

Dywanik kupowałem do siebie, prawy przód, ale ten co idzie pod samą "podłogę" (biały - mleczny, nie ten siwy), w ASO chcieli 500zł, z Allegro z jakiejś rozbiórki 50zł z przesyłką.



Ok, dzięki za info, po sylwku zadzwonię do ASO i zobaczymy co powiedzą,
lepiej kupić raz porządny i mieć na parę lat, niż takiego za 100zł i wymieniać po każdym sezonie zimowym.

_________________
A8 3,7Q 2000r, typ silnika AQG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31.gru.2008 18:17:28 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15.sie.2006 21:43:49
Posty: 1444
Lokalizacja: Těšin
Auto: S8 D2 MTM Optikpaket Schwarz
synek a8 napisał(a):
(...)lepiej kupić raz porządny i mieć na parę lat, niż takiego za 100zł i wymieniać po każdym sezonie zimowym.

Dlatego na zimę proponuję gumowe :).

_________________
Sex, drugs and ROTFL & LOL... Black Cars Matters


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 01.sty.2009 14:59:55 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.paź.2007 15:19:04
Posty: 220
Lokalizacja: Trójmiasto
Auto: A6 C7
Cytuj:
po 7 latach użytkowania nic się nie zawija, nie wygina


To fakt, oryginalne dywaniki są nie zastąpione,
Nie polecam podrabianych dywaników z Alledrogo, zresztą kwestia gustu
U mnie podrabiane dywaniki po kilku miesiącach wyglądaja jakbym miał je kilka lat :) hehe a do tego (może to i szczegół, ale) piasek sypie się jak szalony pod dywanik, a przy oryginale nie...

No ale do rzeczy.
W oryginale kolorów dywaników jest 9
możesz kupić sam przód, albo sam tył (do wersji LONG, albo do normalnej)
Koszt w Trójmiejskim ASO to:
przód około: 366zł
tył: 240zł

W porównaniu do cen internetowych welurów to dużo, ale diabeł tkwi w szczegółach...no i prawie robi wielką różnice :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: