.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 25.kwi.2024 22:08:06

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A6 C5] PODŁĄCZENIE DVD DO RNSE - PROBLEM
PostNapisane: 23.sty.2009 20:19:55 
Użytkownik

Dołączył(a): 30.mar.2008 21:27:46
Posty: 50
Lokalizacja: Tychy
Auto: Audi A6 C7 Allroad 3,0 313PS
Mam ogromny problem z podłączeniem adaptera multimedialnego do mojej RNS-E. a co za tym idzie DVD
http://www.allegro.pl/item528279957_dvd ... a6_tt.html
Otoż podłaczam wszystko według opisu cztery kabelki dwa do canów i dwa do zasilania wkładam złącze do rnse odpalam navi i w menu CD/TV powinno pojawic się TV - ale niestety pupa - nic nie ma.

Zauważyłem że adapter ten podczas jazdy na navi wysyła jakies sygnały bo kontroli bardzo leciutko przygasaja srednio co 3-4 sekundy oraz na fisie znika navi pojawia ci temp oraz znowu pojavia sie navi tak jak by ten adapter był jakis lewy. zmienilem cany dalej to samo.

Odłączyłem adapter od canów wszystko z navi ok zarówno na fisie jak i na rnse.

Adapter z firmy mobilem.

Prosze czy ktos mogłby pomoc. Vagiem mam zakodowane ze mam tylko cd, zmianialem na tv i dalej nic jakies fatum.

Firma Mobilem wyslala mi drugi adapter i na drugim dzieje sie dokladnie to samo - co moze byc powodem??

Please HELP


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sty.2009 20:42:58 
Użytkownik

Dołączył(a): 18.wrz.2005 19:05:43
Posty: 2521
Lokalizacja: Poznań/ Nowy Tomyśl
Walczyłem z MOBILEM bardzo długo. Wysłali mi ze 3-4 adaptery, do tego co jeszcze ze 5 emulatorów CAN. Zawsze było to samo. Mrugała NAVI, a o DVD można zapomnieć. Najciekawsze, że jak kupiłem pierwszy to działał pięknie, a następne się krzaczyły. Nie chceli mi wierzyć i twierdzili, że coś knocę, więc od razu jak doszła paczka, to nagrałem film rozpakowując, podłączając adapter, kodując Navi. Oczywiście Navi mrugała, więc na tym samym filmie podłączałem swój stary adapter i wszystko chodziło. Dopiero wtedy uwierzyli i słali dalej, aż w końcu się udało :)

Niestety przy sprzęcie za tą kasę nie powinno być najmniejszego problemu :(

Ps. Do dziś myślałem, że tylko mnie dręczył ten przypadek, a tu jednak są inni ;)

_________________
podpis nie działa


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: