.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 20.kwi.2024 07:25:43

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A8 D2] Przekaźnik Kontroler świateł ?
PostNapisane: 02.mar.2009 20:45:53 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04.sie.2008 11:43:34
Posty: 175
Lokalizacja: Katowice
Witam,

Audi A8 D2 1995r

Szukam (bo podobno coś takiego jest) przekaźnika który odpowiada za kontrolowanie sprawności świateł mijania/xenon... Wiem że jest przekaźnik który odpowiada za światła mijania, tylne i jakieś tam jeszcze i że jest to jeden przekaźnik... ale czy on odpowiada za ich kontrole ?

Chodzi o to że na FIS-ie cały czas wyświetla mi się komunikat o przepalonej żarówce xenon... Światła świecą... Przetwornice są ok bo nowe... Wtyczki i cała reszta też jest ok... Komunikat czasami znika po jakimś czasie albo po włączeniu długich i wyłączeniu... na samych światłach przeciwmgłowych komunikat w ogóle się nie pojawia...

Dodam jeszcze tylko że przy montażu nowych przetwornic... zauważyłem że gdy jest podłączona tylko jedna przetwornica (niezależnie od tego czy prawa / lewa) komunikat w ogóle się nie pojawia...

Jeżeli okaże się że to przekaźnik to czy ktoś wie gdzie można kupić nowy ? nie chce kupować używanego który będzie w takim samym stanie jak ten który już mam...

Oczywiście chodzi mi o przekaźniki który mieszczą się pod nogami pasażera... nie o bezpieczniki itd...

Dziękuję z góry za sugestie i porady!

_________________
Audi A8 D2 ABZ 220KW Quattro, 4.2L 1995r
"The Cross Burns Black"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: