.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 28.kwi.2024 16:52:50

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [C4 TDI] Problem po wymianie zaróweczek
PostNapisane: 26.mar.2009 18:06:13 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.mar.2008 21:54:59
Posty: 336
Lokalizacja: Skwierzyna
Panowie mam pytanko może ktoś z Was się z tym spotkał. Nie mam przy sobie waga i nie moge tego sprawdzic. Problem polega na tym iż: Od kupna auta nie działa mi podświetlenie po otwarciu drzwi, dzis się za to zabrałem i znalażłem przyczyne - odłączone kabelki w słupku (czujniku) od kierowcy, Podpiołem je pod ten czujnik i zadziałało - jednak po zamknieciu drzwi i odpaleniu auta zapala mi się czerwone kółeczko na desce (tak jak by klocki) - nie zapali sie dopouki nie zamkne drzwi - po odłączeniu tych kabelków i - zwarciu ich z karoseria jest ok nie zapala się kontrolka ale też nie zapala się światło po otwarciu drzwi - o co chodzi to nie wiem ale nie uśmiech mi się jezdzić z mrugającą kontrolką....

Druga sprawa to taka że do tej pory było ok - jednak teraz kontrolka od poduszek świeci sie ok 2 minut po czym gaśnie - do wczoraj było tak że gasła po kilku sekundach - nic nie grzebalem - po prostu wymienilem kilka żaróweczek na liczniku bo byly spalone.... Co się mogło stać?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 95 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: