.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 04.maja.2024 16:33:51

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A4 1.8 ADR] Zasysanie powietrza do baku przez korek, HELP !
PostNapisane: 28.mar.2009 01:14:22 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.gru.2007 21:36:20
Posty: 14
Witam,
Mam problem z bakiem w swoim A4, objaw jest tego typu, że co jakiś czas powietrze zaczyna być zasysane przez korek wlewu, w momencie gdy to sie dzieje obroty silnika na biegu jałowym wzrastają do ok. 1100 rpm. Wyciagalem bak, przedmuchałem odpowietrzenie (tak myślę że to jest to - taki plastik w którym jest kulka...) jednak nie pomogło... Zastanawia mnie co to jest ten jakby zawór zamocowany do obudowy filtra powietrza... czy przez niego powietrze ma być wtłaczane do baku, czy wyciągane są opary z baku do kolektora ? Zaznaczam iż gdy zaczyna się to zasysanie przez korek, jak odepne wtyczke z tego zaworka to obroty się normują.. Gdy zdjąłem wężyk to ten zawór jakby wysysał gazy od strony baku paliwa..
Podpowiedzcie proszę czego się w tym wypadku uczepic, co to może być... I pytanie jeszcze jedno... czy pompa paliwa chodzi cały czas w tych autach, czy dobija ciśnienie i się wyłącza ? Być może tu leży przyczyna ?

_________________
Jest: Sharan 1,8T [AWC]
Było: Audi 80 2.0 [3A]
Było: Audi A4 1.8 20v [ADR]
Było: Audi 80 1.8 [PM]
Uniden 510 + HUSTLER


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: