.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 26.kwi.2024 22:28:14

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: AUDI A2(Kontrolka EPC, kontrola trakcji, ABS)Prosze o pomoc!
PostNapisane: 01.sie.2009 16:39:12 
Użytkownik

Dołączył(a): 29.lip.2008 21:17:33
Posty: 6
Witam!!! Mam taki oto problem z fura(AUDI A2 1.4 benzyna 2001, 153 tys km) Kiedy odpalam auto odrazu na zegarach wyskakuje mi taka zolta kontrolka silnika tj cos chyba z elektryka silnika, co dalej,po jakims czasie (to jest roznie moge jechac godzine i nic a nieraz zapala sie po paru minutach)zapalaja mi sie kolejne kontrolki tj EPC , kontorla trakcji, i takie kolko w ktorym jest napisane ABS.Dodam ze wszystkie kontrolki sa zolte ale przy wlaczaniu tych 3 innych zapala mi sie tez na wyswietlaczu czerwona kontorlka ktora mryga i wyglada tak samo jak ta zolta, kolko ale bez napisu ABS w srodku, cos z hamulcami.Juz kiedys pytalem sie tu na forum o kontrolke EPC i mi odpowiedzieli ze to moze byc czujnik stopu a jak nie to go pod kompa podlaczyc.Czujnik stopu wymienilem, na kompie nic nie pokazuje wiec nie wiem juz co to jest.Mam znajomego mechanika co mi powiedzial ze to pompa hamulcowa jest ale sam juz nie wiem.Moze ktos mial podobne objawy,prosze o pomoc.Z gory dziekuje za odpowiedzi.Uffffff ale sie rozpisalem:)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: