.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 17.cze.2024 15:59:40

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [A6 C4 tdi] Montuje starter - schemat
PostNapisane: 17.wrz.2009 19:19:23 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.mar.2008 21:54:59
Posty: 336
Lokalizacja: Skwierzyna
Panowie kupiłem starter - uporałem się z immobilaizerem - i teraz sprawa by niczego nie spieprzyc - co i jak podlączyć?

Ze wszytskim sobie poradze ale co z przekaźnikami? gdzie mam je podłączyć? czy może mi ktoś pomoc? doradzić?

schemat
Obrazek

To nie jest WT - po prostu to potrzebuje. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.wrz.2009 20:42:00 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14.mar.2007 21:00:30
Posty: 609
Lokalizacja: Wrocław
Twoje pytanie jest mało precyzyjne ale wydaje mi się że pytasz o to gdzioe podłączyć kable od dwuch przekaźników na schemacie podłączenia alermu a więc odpowiadam:

musisz znaleźć w swojej audi przekaźnik odpowiedzialny za załączenie rozrusznika, jeśli jesteś w tym słaby to proponuję podpiąć się bezpośrednio pod rozrusznik, metoda mało fachowa i trzeba kable "ciągnąć" z budy na zewnątrz a trochę szkoda żeby na druciarstwo wyszło więc jedź do elektryka lub zapytaj kogoś na forum który to przekaźnik i styk w nim.

drugi przekaźnik podłączasz pod plus po przekręceniu kluczyka, łatwo powinieneś go znaleźć w skrzynce bezpieczników i wpiąć się w obieg.

_________________
A6 C4 2,5TDI Automat AVANT + chip ABT !
Było:
A6 C4 2,5TDI Manual AVANT + chip ANGLIK- do sprzedania części!
F 126S 900ccm 45KM - sprzedany


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18.wrz.2009 21:53:09 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19.wrz.2006 22:26:47
Posty: 475
Lokalizacja: Łuków
W C4 nie masz przekaźnika od rozrusznika.

_________________
Fiat 126p 650 - był---17,7kw
Audi 80 B2 1.8 - było---66kw
Audi B3 Coupe 2.3 NG - było---98kw
Audi A6 C4 1.9 TDi- było---93kw


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.wrz.2009 07:37:33 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09.paź.2004 08:30:29
Posty: 10309
Lokalizacja: Siedlce
Auto: A4 B7 cabrio 2,0 Tfsi quattro. 200KM.
Wogóle nie pytam po co to urządzenie , bo wiadomo że jest zbędne, ale ja bym zwyczajnie znalazł dwa kable wychodzące ze stacyjki po których spięciu kręci rozrusznik i podpioł przycisk do odpalania. Miałem tak zrobione kiedyś w Transicie jak stacyjka odmówiła posłuszeństwa na położeniu "start" :D

_________________
Było dwanaście OOOO w tym siedem quattro, zostało cabrio B7 2,0TFSi quattro do zabawy+ Coupe quattro 8B 2.6 V6 syna.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19.wrz.2009 17:28:45 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.mar.2008 21:54:59
Posty: 336
Lokalizacja: Skwierzyna
panowie mam juz wszystko podlaczone i pojawil sie problem mianowicie po odpaleniu auta normalnie - jest ok i ladowanie jest - po odpaleniu ze startera nie mam ladowania - nie wiem gdzie szukac przyczyny - niebieski kabelek wchodzacy w wiazke od stacyjki (50b) jest od ladowania i jak odpalam kluczykiem to gdy silnik chodzi jest na nim + a jak odpalam starterem to nie ma na tym kabelku napiecia....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21.wrz.2009 10:00:36 
Użytkownik

Dołączył(a): 26.mar.2006 12:25:33
Posty: 263
Lokalizacja: Lublin
ieble napisał(a):
panowie mam juz wszystko podlaczone i pojawil sie problem mianowicie po odpaleniu auta normalnie - jest ok i ladowanie jest - po odpaleniu ze startera nie mam ladowania - nie wiem gdzie szukac przyczyny - niebieski kabelek wchodzacy w wiazke od stacyjki (50b) jest od ladowania i jak odpalam kluczykiem to gdy silnik chodzi jest na nim + a jak odpalam starterem to nie ma na tym kabelku napiecia....


To nie jest kabelek od ładowania.... na tym kabelku pojawia się napięcie po złożeniu kluczyka i służy głónie do rozłączenia buzera ostrzegawczego. Sygnał ładowania musisz wziąć z żarówki ładowania z kabelka który leci z alternatora.
Trzeba się podłączyć pod niebieski przewód w zielonej kostce zegarów (pin 10)

_________________
Toczydełko dla starszych :)

A100 C4 Q AVANT
2.8 AAH automat


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: