.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 06.maja.2024 09:50:53

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: 2009 Audi A4 B8 2.0T (USA) przerabianie na Europę
PostNapisane: 23.gru.2010 00:14:24 
Użytkownik

Dołączył(a): 23.gru.2010 00:00:27
Posty: 2
Lokalizacja: New York / Szczecin
Witam,
mieszkam w stanach i mam zamiar za jakis czas wrocic na stale do kraju, chce zabrac ze soba moje Audi (model jak w temacie), moje pytanie jest takie: co musze w nim pozmieniac zeby mi go zarejstrowali w Polsce. Czytal duzo sprzecznych informacji na temat swiatel. Znalazlem info na jakims innym forum, ze ten model moze swiecic symetrycznie i asymetrycznie (cos tam mozna zmienic), nie wiem ile w tym prawdy (swatla bi-xenon). Prosze o pomoc osoba, ktora moze przez cos takiego juz przeszla, bo juz nie wiem czy nastawiac sie na kupowanie wszystkich nowych lamp czy cos pokombinowac.
Z gory dzieki za odp.

_________________
2009 Audi A4 Quattro 2.0T


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.gru.2010 00:24:23 
Użytkownik

Dołączył(a): 26.lip.2008 18:59:07
Posty: 497
Sprawdź czy przy lampach nie masz wajchy od tego. U mnie w D2 było coś takiego.
Co do reszty - tylne akurat chyba całe musisz zmienić, bo tam Ci pewnie działa kierunek ze stopem i na czerwono. Potem tylko VAGiem zrobić adaptacje na EU


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27.gru.2010 16:25:01 
Użytkownik

Dołączył(a): 25.paź.2010 12:55:24
Posty: 8
Na pewno do poprawi będą tylne światła. Poza tym jeśli masz ksenon to sprawdź czy masz spryskiwacze lamp przednich. W USA nie ma takiego obowiązku a u nas tak.

_________________
--
1991 S2 coupe
1993 V8 D11 4.2
2010 A6 Allroad


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 04.sty.2011 23:58:08 
Użytkownik

Dołączył(a): 23.gru.2010 00:00:27
Posty: 2
Lokalizacja: New York / Szczecin
Niestety obejrzalem cale przednie lampy i nie widze niczego co mozna tam przestawic :/ Jesli chodzi o tylne lampy to kierunkowskazy sa czerwone ale migaja dwie zarowki, jedna od glownego swiatla i jedna zarowka za bialym szklem, tylko, ze sama zarowka swieci na czerwono. Moze jest mozliwosc przestawienia zeby kierunek dziala tylko na jedna zarowke (wystarczyloby ja wymienic na pomaranczowa) i by gralo. Z tego co sie orientuje to lampy tylne w stanach i w europie wygladaja tak samo, jedynie inaczej wszystko jest podpiete, nie wiem ile w tym prawdy.

_________________
2009 Audi A4 Quattro 2.0T


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 2009 Audi A4 B8 2.0T (USA) przerabianie na Europę
PostNapisane: 23.maja.2012 12:13:13 
Użytkownik

Dołączył(a): 22.lip.2009 15:53:45
Posty: 13
Lokalizacja: RZESZÓW
Auto: A4 B8 S LINE
Przednie lampy trzeba przekodować aby nie było obrysówek :) trzeba dodać kilka kabelkow instalacje oraz zaroweczki , nie trzeba lamp zmieniać , aha dodatkowo wlacznik swiateł :D

_________________
VAGAUTOSERVICE RZESZÓW


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 2009 Audi A4 B8 2.0T (USA) przerabianie na Europę
PostNapisane: 23.maja.2012 20:07:43 
Użytkownik

Dołączył(a): 21.maja.2012 09:52:48
Posty: 2
Lokalizacja: Gołdap
Auto: a4 b7
"wrclaguna" tak napisałaś instrukcje, że nie wiadomo o co chodzi ;/;/ (z obrysówkami nie mozna jeździć?? u mnie przy granicy z rosją jeździ pełno ECOLAINERów z obrysówkami i nic się nie dzieje. Ja mam podobny problem tylko, że z b7, postanowiłem przodu nie ruszać (zobaczymy jak przejdzie pierwszy przegląd) gość, który sprowadza auta od dawna mówi, że spokonie przechodzą przegląd. Tył zmieniam bo i tak mam jedną zbitą.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 2009 Audi A4 B8 2.0T (USA) przerabianie na Europę
PostNapisane: 23.maja.2012 21:38:45 
zmień tył na lampy EU (pomarańczowe kierunki), a przód zostaw, tylko sprawdz czy masz spryski do tych bi-xenon'ow, bo to w Polsce wymagane jest- więcej nic ruszać nie musisz, no moze poza licznikem na km/h, ale to kosmetyka jest :peace:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: