.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 04.maja.2024 18:32:31

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [B3] montaż i podpięcie halogenów
PostNapisane: 15.gru.2010 13:04:02 
Użytkownik

Dołączył(a): 03.gru.2010 17:25:41
Posty: 3
) witam chcę podlonczyć halogeny w audi b3 proszę o wskazówki (jaki pżekażnik i inne podpowiedzi) schemat podłonczenia

_________________
maniek20


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15.gru.2010 13:32:13 
Użytkownik

Dołączył(a): 01.gru.2003 18:23:22
Posty: 5629
Lokalizacja: Olesnica
Auto: T&C 3.8
Naucz się nazywać tematy wg zasady u nas panującej.W innym wypadku temat poleci do kosza po raz drugi. I na Boga!!! używaj przeglądarki z możliwością sprawdzania gramatyki :!!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [B3] montaż i podpięcie halogenów
PostNapisane: 16.gru.2010 20:26:29 
Użytkownik

Dołączył(a): 07.wrz.2006 07:57:29
Posty: 1453
Lokalizacja: Szczecin
maniek20 napisał(a):
) witam chcę podlonczyć halogeny w audi b3 proszę o wskazówki (jaki pżekażnik i inne podpowiedzi) schemat podłonczenia



Witam


co do podpięcia , to prawdopodobnie masz już pod to przygotowaną instalację - tak jak było to u mnie . A mianowicie przy tej półeczce gdzie masz włączanie grzania tylnej szyby , regulację świateł .. jak to rozbierzesz to z tyłu być może masz już kostkę do podczepienia samego włącznika . następna sprawa .. jak ściągniesz zderzak .. to po lewej i po prawej stronie chłodnicy , lub za nią będziesz miał dwie końcówki do halogenów aby je podłączyć . W większości przypadków składając auto puszczali taką samą instalkę .. i to już zależało tylko od opcji czy sobie Helmut życzył halogeny czy nie . U mnie już było wszystko pod to przygotowane i wystarczyło tylko podpiąć lampy oraz włącznik w kabinie ... Możesz tego nie mieć jeżeli posiadasz naprawdę najprostsze wyposażenie a wręcz mówiąc jego brak .


p.s. jeżeli potrzebujesz mam do sprzedania zderzak pod halogeny , plus dokładka do tego zderzaka - tak ze auto będzie wyglądało jak wersja competition - jest przygotowane to do malowania i oddam za śmieszne pieniądze .


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: