.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 20.kwi.2024 09:38:23

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jakie Ledy są w lampach Audi
PostNapisane: 25.wrz.2011 22:25:41 
Użytkownik

Dołączył(a): 25.wrz.2011 22:09:01
Posty: 2
Witam. Szukałem u was na forum ale nigdzie nie znalazłem. Jakie diody są montowane oryginalnie w audi najnowszej serii A4 B8/ A6 C7 itd. Planuje w swoim samochodzie zamontować światła dzienne bo mam ładne miejsce ori w lampach na światła dzienne tylko chce aby efekt był jak najbardziej zbliżony do efektu oryginału. Coś mi się przewineło o diodach OSRAM i Samsunga ale OSRAMY znalazłem tylko 3.7V a potrzebuje 12V a Samsungów w ogóle nie znalazłem. Prosiłbym o pomoc. Może wiecie dokładniej jakie tam są te diody to 1. A 2 czy ktoś może wie jakie diody kupić na 12V jeżeli w audi były by owe 3.7V. Prosiłbym też o jakąś fotke wyjętej diody z lamp jakby ktoś z was posiadał abym wiedział czego szukać. Z tego co się zorientowałem to są diody SMD tak?? I jak ma to być. Po prostu jak większość SMD płaska czy z taką nalewką (też gdzieś takie diody widziałem) i jaka ma być barwa światła (podajcie wartość taką jak mam szukać bo nie wiem według czego mam szukać). Najlepiej taką jak u was w audiczkach. Żeby to ładnie wyglądało i wyglądało jak najlepiej przy ori xenonie 4300/4800K. Z góry dziękuje. Wiem, że mogłem troche namieszać ale sory troche zmęczony jestem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.wrz.2011 22:42:15 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15.sie.2006 21:43:49
Posty: 1441
Lokalizacja: Těšin
Auto: S8 D2 MTM Optikpaket Schwarz
Luxeony

_________________
Sex, drugs and ROTFL & LOL... Black Cars Matters


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25.wrz.2011 23:35:48 
Użytkownik

Dołączył(a): 25.wrz.2011 22:09:01
Posty: 2
http://p.alejka.pl/i2/p_new/01/46/dioda ... na_0_b.jpg taki bajer masz na myśli?? To już coś wiemy:) teraz tylko jaką mają być barwy?? Jest coś takiego jak kelwiny w diodach?? Jak mam znaleźć barwe jak najbliższa xenonowi 4300/4500 i żeby to nie wyglądało jak paździerzowe paski ledowe w dreswagenach.

I pojawił sie 1 problem. O ile cena jest spora to jeszcze to bym zniósł jakoś to problem jest z dostępnością. Nawet na allegro nie ma białych. Są jakieś zastępcze, które będą świeciły tak samo??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26.wrz.2011 10:56:38 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15.sie.2006 21:43:49
Posty: 1441
Lokalizacja: Těšin
Auto: S8 D2 MTM Optikpaket Schwarz
Do poczytania np: http://www.philipslumileds.com/newsande ... _Final.pdf

Taniej wyjdzie Cię zakup gotowych kitów DRLa - OSRAMa, Philipsa, czy HELLI i przeróbka.

_________________
Sex, drugs and ROTFL & LOL... Black Cars Matters


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: