.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 08.maja.2024 14:05:35

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 05.mar.2008 12:49:18 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12.kwi.2007 17:31:51
Posty: 783
no ładnie to wygląda tylko teraz pytanie czy twoja jest powypadkowa czy to tak profesjonalnie jest zrobione :D:D:D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05.mar.2008 12:52:58 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01.lip.2007 04:11:24
Posty: 75
Lokalizacja: Skidziń
Niewiem czy to do mnie, ale moja Audica jest nawet nie draśnięta. Wyglądało to idealnie przez jakiś okres, teraz juz by sie przydalo znowu przejechac fracela. Robiłem to sam. Papier wodny 1000, 1500, 2000, 2500 a potem polerka pasta na kółku do wiertarki z filcu. A tak na marginesie to czemu pytałeś czy była powypadkowa ?

_________________
było: Seat ibiza 1.9 D
jest: Audi A6 sedan 2,5 TDI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05.mar.2008 14:04:52 
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25.sie.2006 12:07:08
Posty: 5549
Lokalizacja: Biała Podlaska
Auto: 5x Audi
bochen napisał(a):
Wstawie fotki z tego jak ja polerowałem lampy w mojej niuni. Te lampy są szczału nie warte. Gdzie to taki syf dali do Audi.



Jedna rada : zdejmij to cos , jak to sie nazywalo ... hmmmm a brewki z lamp , to mozna montowac do citroena peugeota opla ale nie do audi :/

_________________
Jest 2x A4 B5 AFN
Jest A3 8V CXS
Jest S6 C4 AEC
Jest S4 C4 AAN
Jest S4 B5 AGB
Garage Our Cars


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05.mar.2008 14:12:49 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01.lip.2007 04:11:24
Posty: 75
Lokalizacja: Skidziń
Były te brewki jak już kupiłem auto. To jest tak przyklejone że jak ściągne to do wymiany lampy. Ale za niedlugo bedą siedzieć FK black z ringami, także nie bede się bawił w odklejanie tych brewek.

_________________
było: Seat ibiza 1.9 D
jest: Audi A6 sedan 2,5 TDI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05.mar.2008 16:58:25 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10.paź.2004 10:33:22
Posty: 1075
Lokalizacja: Pruszkow
tu wszystko w temacie > KLIK

_________________
Don't you know I'm loco?...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 05.mar.2008 19:56:35 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12.kwi.2007 17:31:51
Posty: 783
tak do ciebie bochen - popatrz jaka jest szpara miedzy lampą a chromem , reflektor od strony pasażera.....wiec nie wiem czy taka nie draśnieta - pytam bo mnie to zaciekawiło :):) nie ze złośliwości ...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06.mar.2008 05:48:01 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01.lip.2007 04:11:24
Posty: 75
Lokalizacja: Skidziń
Od strony kierowcy jest tak samo, zobacze dzisiaj czy lampy sa czasem źle nie powkrecane. Bo ktoś rzeźbił te lampy w brewki.

_________________
było: Seat ibiza 1.9 D
jest: Audi A6 sedan 2,5 TDI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06.mar.2008 09:41:12 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12.kwi.2007 17:31:51
Posty: 783
a nie przekmuj sie może to tylko własnie źle złożone lampy nawet jak coś było delikatnego to przecież świat sie nie wali... Pozwoliem sobie zobaczyc na twoje fotki masz moj ulubiony srodeczek jasna skora , to drewno jest dla mnie najpiekniesze i granatowe plastik no cos pieknego :D :) :) :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06.mar.2008 10:24:11 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01.lip.2007 04:11:24
Posty: 75
Lokalizacja: Skidziń
Autko bylo mierzone testerem lakieru i wszystko wyszło w normie, szyby lampy lusterka itp, wszystko z roku 97 wybitym na poszczegolnych częściach. Jak ktoś rozwali auto to nie patrzy żeby wszystko podokupować z jednego roku żeby nikt się nie kapnął.
PS no środeczek ładniutki, żeby jeszcze kolorek blachy był czarny bylo by miodzio.

_________________
było: Seat ibiza 1.9 D
jest: Audi A6 sedan 2,5 TDI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28.maja.2008 20:56:53 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.paź.2007 11:48:58
Posty: 518
Lokalizacja: Mazuren
Odkopalem ten temat bo interesuje mnie rozklejenie lamp i ponowne sklejenie...

gustav200 napisał(a):
ja wyciagniesz cala lampe i rozkleisz ja ( innego sposobu nie ma ) bedzie ci parowac .... ramka w reflektorze jest bardzo delikatna ... jak przy rozbieraniu cos pojdzie nie tak i opierdzielisz elementy na ktorych jest mocowana to pozniej efekt bedzie taki ze w srodku wszystko bedzie sie latalo


Na pewno będą parować gdyby coś sie nie udało...? Ja slyszalem ze kazde lampy mają...powinny mieć jakies 'odpowietrzniki' ze nie są szczelnie zamkniete... czyli wychodzi na to ze jak cos to nie powinny zaparowywac... Jak to z tym jest...?

_________________
A6 C5 Avant 2.5TDi AKN
Coupé B3 2.3 NG Black było-kaputt :(
Jest kolejne Coupé B3 2.2T MC+++ :)
Coupé Quattro B3 2.2T MC+++
:diabel:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2008 22:18:41 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.kwi.2008 18:50:04
Posty: 239
Lokalizacja: Poznań
Auto: A6C5 AKE
Kris0181 napisał(a):
Odkopalem ten temat bo interesuje mnie rozklejenie lamp i ponowne sklejenie...

gustav200 napisał(a):
ja wyciagniesz cala lampe i rozkleisz ja ( innego sposobu nie ma ) bedzie ci parowac .... ramka w reflektorze jest bardzo delikatna ... jak przy rozbieraniu cos pojdzie nie tak i opierdzielisz elementy na ktorych jest mocowana to pozniej efekt bedzie taki ze w srodku wszystko bedzie sie latalo


Na pewno będą parować gdyby coś sie nie udało...? Ja slyszalem ze kazde lampy mają...powinny mieć jakies 'odpowietrzniki' ze nie są szczelnie zamkniete... czyli wychodzi na to ze jak cos to nie powinny zaparowywac... Jak to z tym jest...?


Jesli przy montażu zapewnisz taka szczelność jak była przed to wszystko będzie tak jak wcześniej, czyli OK. Rozbierałem i czyściłem lampy od Passata B3, B4 i Skody Octavii (przedliftowa), we wszystkich przypadkach szyby ze szkła, efekt po czyszczeniu niesamowity, uszczelniałem przy montazu silikonem.

Co ciekawe, o ile lampy które czyściłem były np. 2 letnie i były brudne wewnątrz to po czyszczeniu przez nastepnych 5 lat nie zabrudziły sie. Wygląda na to, że nowe plastiki maja większe skłonności do elektrostatycznego przyciągania kurzu, a po myciu ta przypadłość znacznie maleje.

_________________
Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości

Pozdrawiam, Roman

A6 C5 2,5 TDI AKE Avant 2000


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 02.cze.2008 23:18:25 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23.paź.2007 11:48:58
Posty: 518
Lokalizacja: Mazuren
Dzięki Roman ;)
To ja sie jednak zdecyduje na rozebranie :)

_________________
A6 C5 Avant 2.5TDi AKN
Coupé B3 2.3 NG Black było-kaputt :(
Jest kolejne Coupé B3 2.2T MC+++ :)
Coupé Quattro B3 2.2T MC+++
:diabel:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 03.cze.2008 11:16:19 
Użytkownik

Dołączył(a): 16.kwi.2008 18:50:04
Posty: 239
Lokalizacja: Poznań
Auto: A6C5 AKE
Kris0181 napisał(a):
Dzięki Roman ;)
To ja sie jednak zdecyduje na rozebranie :)


Sam tez muszę coś zrobic w moim A6 bo mam szare lampy. Jednak z powodu, że te klosze sa plastikowe i sklejone a nie tylko na uszczelkę to troche obawiam się, żeby nie popsuc czegos przy rozklejaniu.

Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że żadna inna metoda nie da takich dobrych efektów.

Ostrozności przy rozklejaniu :) :!!:

EDIT: no więc rozklejanie to małe piwo albo robota dla przedszkolaka. Szyba brudna, po wyczyszczeniu lampa błyszczy ,że ho ho !

Soczewka była czysta ale za to lustro, to od soczewki, praktycznie nie istnieje :(
I teraz kombinuje co tu zrobić ???

Wystarczyłoby zregenerować (napylić) to lustro od soczewki, ale czy ktos to robi ???
Kupno lamy-używki to prawdopodobieństwo, że bedzie taka sama jak moja, a tego lustra nie da sie sprawdzić bez rozklejania lampy, no chyba, że lusterkiem dentystycznym ? :diabel:

_________________
Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości

Pozdrawiam, Roman

A6 C5 2,5 TDI AKE Avant 2000


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: