.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 20.kwi.2024 06:12:49

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Audi A6 C6 karbon
PostNapisane: 28.lut.2013 20:52:43 
Użytkownik

Dołączył(a): 26.wrz.2012 21:53:56
Posty: 22
Lokalizacja: UK
Auto: Audi A6 C6 2.0 TDI rej: 24/11/2006
Witam chlopaki ;)

Chcialabym zmienic troche wnetrze auta. Mam za duzo zarysowan na listwach od drzwi i na panelu galki biegow i przyciskow od radia.
Myslalam o karbonie w kolorze czarnym albo szarym. Nie wiem czy jest mozliwosc wyboru matt, czy gloss.
Postaram sie wrzucic przykladowe zdjecia z neta.
Prosze doradzcie mi ktory wygladalby lepiej, zeby nie bylo wiochy.
Miejsca, na ktore chce nalozyc karbon to tak jak pisalam: listwy w drzwiach, panel, moze jeszcze panel przy licznikach (ale wolalabym zostawic ori).
Myslalam tez, zeby nalozyc chromowane nakladki na nawiewy ale jesli sadzicie, ze bedzie syf, to zostawie czarne takie jakie sa. Nie chce, zeby to auto wygladalo jak choinka. Ma byc ladne ale klasyczne.
Jeszcze jedno. Czy jesli naloze karbon, to bedzie mi sie on odklejal jesli bedzie profesjonalnie zrobiony?? Z tego co kiedys slyszalam, to trzeba zmatowic powierzchnie, zeby karbon byl dobrze nalozony. Jesli ma mi sie odklejac, to co ja pozniej zrobie :/ Nie zdejme tego przeciez :/

Z gory dzieki za info i pozdrawiam ;)Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
Choroby XXI wieku: niechcemisizm, odjutronizm, odwalsizm, mamtowdupizm, olewizm :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: