.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 04.maja.2024 04:16:30

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: A4 montaż szesnastek :P
PostNapisane: 06.paź.2006 19:03:18 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.sty.2006 10:23:45
Posty: 175
Lokalizacja: Zielona Góra
Wreszcie udalo mi sie zakończyć prace nad zaadoptowaniem szesnastek w beznadziejne miejsce montażowe (wtejemniczeni wiedzą co sie kryje pod tapicerką :(.. Ale do rzeczy.. po dwóch dniach lekkich zmagań z piwkiem i pierścieniami w ręku udalo mi sie "wyskrobać" coś takiego.. Wyszlo dość estetycznie i poprawnie.. Zresztą zobaczcie sami.. :) Nadszedl czas na odpalenie długo "odleżanych" wooferów i stalo sie.. zagraly bardzo przyzwoicie :)) Uśmiech wskoczyl na twarz.. Czeka mnie jeszcze pare poprawek w wygluszeniu i powinno być jeszcze lepiej.. Jak narazie jestem zadowlony zarówno z przebiegu, szybkiego przebiegu prac jak i efektów akustycznych...


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06.paź.2006 20:12:26 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06.sie.2003 15:20:59
Posty: 2049
Lokalizacja: The Great Lakes
Fajnie Ci to wyszło. Szacuneczek. W standardzie tam chyba jest 4,5 cala, tak?

Masz jeszcze jakiegoś sub'a z tyłu, czy te przednie głośniki tylko?

_________________
Było: B5 1.8Tq
Jest: E39 530i, 8R Q5 3.0T, Charger SRT392


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06.paź.2006 22:10:27 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.sty.2006 10:23:45
Posty: 175
Lokalizacja: Zielona Góra
Tak jest tam taki rozmiar.. Jutro zrobie lepsze fotki po wyczyszczeniu skóry.. Tak sub jest w bagażnku :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 06.paź.2006 22:20:51 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.sty.2006 10:23:45
Posty: 175
Lokalizacja: Zielona Góra
Szczerze mówiąc sub tylko wspomaga niski zakres czestotliwosci... do ułomków nie należy jest to stary poczciwy rockford z serii punch power o mocy 600w w rms przy 4 omach :P ... Ehh nie sprzedam go za zadne pieniadze... dostawalem juz wiele ofert kupna gdyz jest to seria unikatowa :D

Obrazek

Obrazek
[/url]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.paź.2006 11:52:23 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15.mar.2006 14:29:21
Posty: 519
Lokalizacja: Dallas TX
Auto: 1995 audi 80 cabrio
Wiele bym dał za to, by móć tego posłuchać...Naprawdę profesjonalnie to wszystko wygląda.Jakiej firmy i parametrów są te 16'ki?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 07.paź.2006 15:04:00 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.sty.2006 10:23:45
Posty: 175
Lokalizacja: Zielona Góra
jest to morel hybrid ovation 6" a parametry są na tej stronce : http://www.morelhifi.com/products/mob_2way_hybrid.html

A sprzet zbieralem prawie rok , caly czas ewoluował az do obecnej postaci. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.paź.2006 11:34:56 
Użytkownik

Dołączył(a): 18.wrz.2005 19:05:43
Posty: 2521
Lokalizacja: Poznań/ Nowy Tomyśl
Piękna robota. Sam noszę się z zamiarem wykonania paneli i wygłuszenia, ale nie mogę się zabrać.
Woofer rzeczywiście doskonały. Szukam takiego od dłuższego czasu i kiepsko idzie :)

Czy tam na zdjęciu nie masz czasem PhaseLinear'a superflat?? Jak to gra? Widziałem ale nie słyszałem...

Pozdro i gratulacje... :peace:

_________________
podpis nie działa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 09.paź.2006 15:39:54 
Użytkownik

Dołączył(a): 15.sty.2006 10:23:45
Posty: 175
Lokalizacja: Zielona Góra
Phase Linear Aliante 12" si, hmm gra, a raczej gral bardzo ładnie, byl bardzo precyzyjny, dynamiczny, w porownaniu do tych dwoch subwooferów widocznych na zdjeciach to calkiem inna bajka.. Niestety juz sie wysłuzyl i sprzedalem go.. Jesli jestesmy juz przy subach to opisze te pozostale, moze komus sie przyda.. Cerwin Vega 124 to konstrukcja, ktora nadaje sie do typowego napierdzielania, potezny bas, RF hmm moj faworyt na równi z Phase mimo , ze sa to zupelnie inne przetworniki. RF daje duza frajde, sprawdzil sie w roznych gatunkach muzyki.. Phase to typowa audiofilska konstrukcja.. Obecnie czatuje na focal'a 27wx utopia lub kx :) bardzo dobry przetwornik z półki najwyższej chwalony przez wiele autorytetów w swiecie CA, chce sie przekonac na wlasne uszy i dopiero bede mogl ocenić.. Ja jak widac lubie eksperymentowac ze sprzetem wiec moge wybrac cos optymalnego dla siebie.. Wracajac do subow to podpinalem je pod kilka piecy monoblock'a i dwukanalowe i z tych trzech widocznych na zdjeciach gra u mnie RF lubie czasami poszalec z kreceniem go na bardzo niskie czestotliwosci szczegolnie przy czarnej muzie...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: