.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 04.maja.2024 05:12:45

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: LED i stare LG rc-584 czy cos :>
PostNapisane: 23.sie.2004 19:29:50 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.lip.2004 18:51:03
Posty: 811
Lokalizacja: ___Częstochowa___ Auto: B4 2.0 ABT
Wiec tak ... skoro wszystko co powinno siweci mi na pomaranczowy, ewentualnie na czerowny nie pasuje mi do tego w ogole zielone podswietlenie radia. Radio jest stare, poki co zbieram na blaupunk mp73 (radia z karta sa wspaniale). No wiec do rzeczy diody sa zielone i jest ich sztuk 12. Wylutowanie raczej nie wchodzi w gre (nie chce mi sie i mam przykre doswiadczenia - czasem cos sie lubi spier...).

Obecnie wyglada to tak:
Obrazek
Czy nalozenie czerwonych kapturkow nie spowoduje, ze to cholerstwo bedzie swieci totalnie slabo :?: Czy polaczenie tych dwoch kolorow nie da jakiegos mocno dziwnego efektu :?: Wiem, ze pytanie troche jak wrozenie z fusow, ale moze juz ktos cos takiego przerabial i wie czego sie spodziewac albo zna inne rozwiazanie :D

_________________
Daj człowiekowi ogień ... będzie mu ciepło przez jeden dzień. Wrzuć go do ognia ... będzie mu ciepło do końca życia :530:

Jakie limity :?: W Neostradzie nie ma limitów :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sie.2004 20:18:37 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.maja.2004 12:12:29
Posty: 4387
Lokalizacja: Wrocław
Z tymi kapturkami to efekt lipny wyjdzie, widziałem coś takiego i kolor, to raczej coś pod fiolet wyszedł :):
A z tym zbieraniem, to wybierz coś innego niż MP73, w tej klasie cenowej są dużo lepsze radyjka, ale to tak apropo tylko :):

_________________
Obrazek

Audi, a owszem, posiadam.

... Rympel 666 ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sie.2004 20:20:55 
Użytkownik

Dołączył(a): 12.cze.2004 12:27:57
Posty: 2609
Lokalizacja: Warszawa
Auto: 80 Avant
Wiesz co, wydaje mi się jak grube będą te kapturki. Bo jeśli nie za bardzo to może świecić nieźle. Gorzej już jeśli chodzi o uzyskany kolor - czerwony z zielonym raczej czerwonego nie da. Ale będziesz miał jedyne radio w swoim rodzaju :)

A tak na marginesie - czemu akurat Blaupunkt a nie jakaś Alpinka?

_________________
Golf 7 Variant 1.4 TSI DSG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sie.2004 20:22:37 
Użytkownik

Dołączył(a): 12.cze.2004 12:27:57
Posty: 2609
Lokalizacja: Warszawa
Auto: 80 Avant
O Sprinter, pewnie już pytałem ale mam krótką pamięć :) a nie chcę skakac po "szukaj" - na czym teraz "pomykasz" ?

_________________
Golf 7 Variant 1.4 TSI DSG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sie.2004 20:47:15 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.maja.2004 12:12:29
Posty: 4387
Lokalizacja: Wrocław
Hehe, no teraz jest JVC SH-99R :): (do niego oczywiście dorobiona szuflada)

_________________
Obrazek

Audi, a owszem, posiadam.

... Rympel 666 ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sie.2004 20:48:04 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.lip.2004 18:51:03
Posty: 811
Lokalizacja: ___Częstochowa___ Auto: B4 2.0 ABT
Sprinter napisał(a):
Z tymi kapturkami to efekt lipny wyjdzie, widziałem coś takiego i kolor, to raczej coś pod fiolet wyszedł :):
A z tym zbieraniem, to wybierz coś innego niż MP73, w tej klasie cenowej są dużo lepsze radyjka, ale to tak apropo tylko :):


Sorki ale nie znam zadnego radia z lepszym tunerem :D A karte chce dlatego, ze nienawidze panela :/ W passacie mam keycard i jest to najlepsze co mozna wymyslec :D Karta jest wlozone w dowod rej. i zawsze mam ja ze soba, panela prawie nigdy.

Nie pocieszyles mnie z kolorami to kurde jaki kapturek bylby w miare :?:

_________________
Daj człowiekowi ogień ... będzie mu ciepło przez jeden dzień. Wrzuć go do ognia ... będzie mu ciepło do końca życia :530:

Jakie limity :?: W Neostradzie nie ma limitów :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sie.2004 20:51:08 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01.sie.2003 00:34:44
Posty: 8535
Lokalizacja: Random
Szymon wybierz sie do jakiegoś zakładu co sie zajmują komórkami...
SimLocki... itp..
Jesli potrafią zmienić podświetlenie komórki (u mnie kosztowało 50 zł za 10 światełek) to pewnie dadzą sobie rade z panelem ;)
Warto sprawdzić... bo efekt będzie nieporównanie lepszy a koszt nie jest aż tak duży :):
Pozdro

_________________
Pozdro Mirek :peace:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sie.2004 21:25:27 
Użytkownik

Dołączył(a): 12.cze.2004 12:27:57
Posty: 2609
Lokalizacja: Warszawa
Auto: 80 Avant
Szymon_Zy z całym szacunkiem, ale karta na niewiele się może zdać. Jak wyciągają radio to mogą nwet nie zauważyć że to cudo jest na kartę.

Najpewniejsze rozwiązanie choć mało praktyczne stosuje Sprinter (i ja go gorąco popieram) - szuflada.

_________________
Golf 7 Variant 1.4 TSI DSG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sie.2004 21:54:12 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.maja.2004 12:12:29
Posty: 4387
Lokalizacja: Wrocław
TAK i tu zdecydowanie Megster ma rację, szuflada to jedyny pewny sposób na spokojny sen. Złodziej najczęściej jest ignorantem i żadna karta Cię nie uratuje przed utratą szyby i korpusu radia (a jak będzie rzeźnikiem, to rozwali Ci pół konsoli...).
Co do tego MP73, jeśli pominąć zaletę karty kodowej i podtrzymania pamięci w blaupunktach, to już prawie nic nie pozostaje. Brzmienie całkiem przeciętne, funkcje w standardzie, a cena nooo tutaj na poziomie. Dlatego jeszcze raz zastanowiłbym się nad wyborem.
Sam miałem Sony CDX-MP40 z mp3 (ale to jeszcze scheda po starym audio), grało niby fajnie, funkcje niby też, ale po przesiadce (grrr.... wymuszonej przez złodziei) widać jaka przepaść dzieliła je od JVC, a tu znowu jest jeszcze kolejny schodek do pokonania aby zrównać się z Alpine :):

_________________
Obrazek

Audi, a owszem, posiadam.

... Rympel 666 ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sie.2004 21:59:24 
Użytkownik

Dołączył(a): 12.cze.2004 12:27:57
Posty: 2609
Lokalizacja: Warszawa
Auto: 80 Avant
Nie mogę sie doczekac Sprinter kiedy pokonasz ten schodek bo to jak byś przeszedł z czyścca do nieba :)

PS nowe Alpinki mają podtrzymanie najważniejszych ustawień radia (wraz ze stacjami).

_________________
Golf 7 Variant 1.4 TSI DSG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sie.2004 21:59:44 
Użytkownik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13.lut.2004 17:02:20
Posty: 222
Lokalizacja: SA61 - CYMRU
Sprinter a jak jest u Cieibie z podtrzymaniem pamieci jak wyciagniesz z kieszeni :?:

bo ja mam podobny sprzet tylko ze 909 i jak odepne na chwile akum to stacje radiowe i eq zostaje rozprogramowane

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sie.2004 22:04:11 
Użytkownik

Dołączył(a): 12.cze.2004 12:27:57
Posty: 2609
Lokalizacja: Warszawa
Auto: 80 Avant
Z reguły do kieszeni zakładasz sobie bateryjkę od komórki i wtedy (zależnie od jakiego typu włożysz) to masz od kilku do kilkunastu dni spokoju - z zapamiętanymi wszystkimi parametrami, stacjami, EQ itp. Istne cudo.

_________________
Golf 7 Variant 1.4 TSI DSG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sie.2004 22:05:57 
Użytkownik

Dołączył(a): 12.cze.2004 12:27:57
Posty: 2609
Lokalizacja: Warszawa
Auto: 80 Avant
Z reguły do kieszeni zakładasz sobie bateryjkę od komórki i wtedy (zależnie od jakiego typu włożysz) to masz od kilku do kilkunastu dni spokoju - z zapamiętanymi wszystkimi parametrami, stacjami, EQ itp. Istne cudo.

Mój kumpel ma JVC coś tam 55R i w ziwązku z tym że zrezygnował ze wszystkich wyjść typu RCA, zmieniarka, założył baterię od Nokii 6310 (litowo polimerową). To radio mu wytrzymuje prawie miesiąc. Istny szok.

_________________
Golf 7 Variant 1.4 TSI DSG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sie.2004 22:19:55 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.maja.2004 12:12:29
Posty: 4387
Lokalizacja: Wrocław
Konrado napisał(a):
Sprinter a jak jest u Cieibie z podtrzymaniem pamieci jak wyciagniesz z kieszeni :?:

bo ja mam podobny sprzet tylko ze 909 i jak odepne na chwile akum to stacje radiowe i eq zostaje rozprogramowane


SH-99R bez żadnych przeróbek pamięta wszelkie ustawienia stacji radiowych, więc nie musiałem dokonywać żadnych dodatkowych przeróbek w tym radiu. A że EQ jest u mnie zawsze na flat, to inne ustawienia mnie nie interesują.
Także mam tylko dorobioną kieszeń i cieszę się w pełni funkcjonalnym użytkowaniem tego JVC.

Cytuj:
Nie mogę sie doczekac Sprinter kiedy pokonasz ten schodek bo to jak byś przeszedł z czyścca do nieba

PS nowe Alpinki mają podtrzymanie najważniejszych ustawień radia (wraz ze stacjami).


Hehe, na wszystko przyjdzie czas :): Mam inne priorytety związane z autem, więc Alpinka będzie uwieńczeniem całości :):

_________________
Obrazek

Audi, a owszem, posiadam.

... Rympel 666 ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23.sie.2004 22:54:09 
Użytkownik

Dołączył(a): 02.lip.2004 18:51:03
Posty: 811
Lokalizacja: ___Częstochowa___ Auto: B4 2.0 ABT
No offence ale w porownaniu do Blaupunkta to Sony i JVC moze sie schowac jesli chodzi o czulosc tunera. Na blaupunktach spokojnie sobie odbieram radio planeta z Katowic i zadne inne radio nie daje rady :D Tunery w sony to jedna wielka porazka ... jvc na tej stacji szumi, ze nic prawie nie slychac i recznie trzeba na czestotliwosc ustawiac podczas gdy blaupunkt sam sobie znajduje - i to stary bo jest to Hamburg cdr-40.

_________________
Daj człowiekowi ogień ... będzie mu ciepło przez jeden dzień. Wrzuć go do ognia ... będzie mu ciepło do końca życia :530:

Jakie limity :?: W Neostradzie nie ma limitów :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24.sie.2004 08:12:41 
Użytkownik

Dołączył(a): 30.gru.2003 18:43:17
Posty: 137
Lokalizacja: Radom
Ja mam Blaupunkta Toronto MP73 i nie zamieniłbym go na żadne inne. I nie piszcie takich opowieści że sony czy jvc jest lepsze od blaupunkta, bo chyba nie wiecie co to jest jakość dźwięku. Aha wyświeltacz jest cały czerwony i pasuje do Audi idealnie.

_________________
--AUDI 80 B3 1.8 S 91r--
--AUDI A4 B8 2.0 Tdi 11r--


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24.sie.2004 09:26:11 
Klubowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02.maja.2004 12:12:29
Posty: 4387
Lokalizacja: Wrocław
Bez żartów panowie, coś tu mylicie pojęcia, nikt nie stawia na podobnym poziomie Sony i JVC, to dwa daaalekie od siebie poziomy jakości CA. Blaupunkt owszem, jest całkiem przyjemny (wiem, bo posiadałem), ale na czułości tunera i czerwonym podświetlaniu świat się nie kończy. A jakość dzwięku, hmm, posłuchaj czars28 sobie kiedyś JVC, ale nie jakieś niskie modele, zacznij od serii SH, wtedy pogadamy.

_________________
Obrazek

Audi, a owszem, posiadam.

... Rympel 666 ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24.sie.2004 10:12:08 
Użytkownik

Dołączył(a): 12.cze.2004 12:27:57
Posty: 2609
Lokalizacja: Warszawa
Auto: 80 Avant
Ten Blaupunkt którego posiadasz to faktycznie dobre radio. Jednakże warto by je skonfrontować z jakimś odpowiadającym mu modelem JVC (a są takie).
Jednakze stwierdzenie "nie zamieniłbym na żadne inne" to już za mocne słowa Sorry stary, ale nie przekonasz mnie że Blaupunkt jest lepszy (albo przynajmniej tak samo dobry) jak np. Alpine czy Clarion (oczywiście mówimy o wysokich modelach).

_________________
Golf 7 Variant 1.4 TSI DSG


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: