.: AUDI KLUB POLSKA :.

Forum Audi Klub Polska
Teraz jest 29.mar.2024 09:12:51

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: A2 8Z - xenony, VAG, instrukcja, radio
PostNapisane: 04.cze.2008 14:48:01 
Użytkownik

Dołączył(a): 03.cze.2008 16:35:18
Posty: 301
Auto: A2 1.4TDI
1. Czy możliwe jest zastosowanie w A2 lamp xenonowych? Jakich? Proszę o poradę, może link...

2. Poszukuję user guide'a (pdf) do A2 - nie wiem na temat tego samochodu nic :) gdzie bezpieczniki, gdzie gniazdo serwisowe itp

3. Gdzie dostanę w rozsądnej cenie zaślepkę/adapter na radio - chcę wymontować oryginalne i włożyć coś "zwykłego".

Pozdrawiam, dziękuję.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: A2 8Z - xenony, VAG, instrukcja, radio
PostNapisane: 06.cze.2008 05:50:38 
Użytkownik

Dołączył(a): 14.kwi.2008 12:21:04
Posty: 29
Lokalizacja: Łódź
Steinberg napisał(a):
1. Czy możliwe jest zastosowanie w A2 lamp xenonowych? Jakich? Proszę o poradę, może link...


Seryjnie nigdy nie były produkowane A2 z xenonami, nawet jako opcja. zatem pozostają ci przeróżne samoróbki. Trochę ciężko otworzyć obudowę lamp, ale w środku jest trochę miejsca na jakieś konwertery.

Steinberg napisał(a):
2. Poszukuję user guide'a (pdf) do A2 - nie wiem na temat tego samochodu nic :) gdzie bezpieczniki, gdzie gniazdo serwisowe itp


Niestety nie ma (a szm szukałem po całym świecie) manuala w wersji pdf. Pozostaje ci ew. "A2 Quick Reference Guide.pdf" (http://www.audi-s.net/tips/BOOK/PDF/Quick%20Reference%20Guide/A2.pdf)
nie mam tam zbyt dużo. Nie ma też nic o bezpiecznikach, ani gnieździe serwisowym (które masz nad lewą nogą kierowcy). Ta takie pytania odpowie Ci ETOS, program serwisowy ze ASO Audi, tam masz wszystkie takie informacje.


Steinberg napisał(a):
3. Gdzie dostanę w rozsądnej cenie zaślepkę/adapter na radio - chcę wymontować oryginalne i włożyć coś "zwykłego".

Pozdrawiam, dziękuję.


Kup sobie ramkę. Na allegro wpisz "audi ramka" i poniżej 10zł powinno coś być. Tylko dwie uwagi przy wymianie radia:
1. bądź świadomy, że z tyłu masz głośniki pasywne z własnym wzmacniaczem, więc musisz tam dać odpowiedni sygnał. Najlepiej kupić właściwą przejściówkę. Moge ci podesłać dokładne info jaką za parę godzin.
2. Standardowo po podpięciu anteny masz marny sygnał. Te samochody mają marną antenę w tylnej szybie (takie dwa, pionowe paski) i mają dołączony wzmacniacz antenowy (tak samo jak A6/A8). Tylko, ze trzeba go zasilić. Też mogę Ci podesłać info o adapter zasilający.

A tak swoją drogą to co mas teraz? Jeżeli to Symphony II, lub Concert II to możesz chcesz go sprzedać?

Pozdrawiam - Tom

_________________
A2 1.4Tdi


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: