|
|
|||||||
| Wątki | Autor | Odpowiedzi | Wyświetlone | Ostatni post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenia | |||||||
| STOWARZYSZENIE Audi Klub Polska - Zapraszamy! | 1 |
613963 |
05.maja.2022 18:54:40 |
||||
| TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! | 454 |
4163549 |
16.cze.2026 17:01:18 |
||||
| Wątki | |||||||
| kilka pytan o JN | 16 |
3302 |
07.lis.2004 02:35:47 |
||||
| Gdzie odpwietrznik ukl. chlodzenia w ABK. | 5 |
1501 |
07.lis.2004 00:57:37 |
||||
| pszukuje warsztatu w Krakowi | 8 |
1923 |
06.lis.2004 22:58:50 |
||||
| poszerzanie rozstaw kół z przodu | 2 |
1068 |
06.lis.2004 12:50:40 |
||||
| Kable wysokiego napięcia! | 3 |
1357 |
06.lis.2004 12:15:58 |
||||
| ukaład wydechowy coupe? | 5 |
1572 |
05.lis.2004 22:04:29 |
||||
| Łączniki stabilizatora - wymienię sam? | 7 |
1920 |
05.lis.2004 20:19:27 |
||||
| Jakie skrzynie automatyczne były montowane w B4 / | 6 |
4187 |
05.lis.2004 17:19:48 |
||||
| Jakiej marki osłony na przegłuby zewnętrzne. | 1 |
843 |
05.lis.2004 16:44:54 |
||||
| Regeneracja reflektorów-mam namiary... | 7 |
2195 |
05.lis.2004 15:58:41 |
||||
| Dokręcanie łożysk | 3 |
4718 |
05.lis.2004 14:57:38 |
||||
| Spocony TDI | 11 |
2929 |
05.lis.2004 13:36:09 |
||||
| Co to za czujnik? | 8 |
2159 |
05.lis.2004 12:34:26 |
||||
| Temperatura płynu chł. - max. 65 oC | 35 |
7114 |
05.lis.2004 10:48:58 |
||||
| 3 kostki od radia?? | 8 |
2167 |
05.lis.2004 00:50:37 |
||||
| Nie odbijaja mi kierunki.... :( | 10 |
2936 |
05.lis.2004 00:13:32 |
||||
| za zimny? | 10 |
2160 |
04.lis.2004 23:33:01 |
||||
| LPG - kalibracja, różnica ciśnień | 6 |
2446 |
04.lis.2004 21:03:57 |
||||
| skrzynia biegów w 80 B3 1987 | 5 |
1622 |
04.lis.2004 17:57:06 |
||||
| centralny zamek (pneumatyczny)+alarm | 10 |
2618 |
04.lis.2004 15:18:12 |
||||
| EDS | 2 |
1039 |
04.lis.2004 12:43:58 |
||||
| Felgi a ET w B3 proszę o pomoc! | 28 |
5606 |
04.lis.2004 12:22:05 |
||||
| Łożysko w obudowie stacyjki - wymieniał ktoś ? | 3 |
1226 |
04.lis.2004 10:43:32 |
||||
| krzywa klapa | 3 |
1210 |
04.lis.2004 10:26:32 |
||||
| problem z paleniem zimnego silnika w AUDI 80 1.9TDI | 10 |
2330 |
04.lis.2004 10:17:37 |
||||
| Co to za dźwięk i czy się bać? | 5 |
1549 |
04.lis.2004 09:34:47 |
||||
| Ceny części w niemieckich sklepach?? | 2 |
961 |
04.lis.2004 00:48:12 |
||||
| "Nimbus grau" - Panowie co to za kolorek??? | 1 |
806 |
03.lis.2004 22:12:41 |
||||
| V8 na Allegro.. Proszę doradźcie...! | 16 |
3274 |
03.lis.2004 20:40:38 |
||||
| jaki olej | 8 |
2068 |
03.lis.2004 18:25:26 |
||||
| Mam sporo materiałow techn i softu do diagn. | 9 |
2402 |
03.lis.2004 17:28:07 |
||||
| Dziwne stukanie na wolnych obrotach... | 0 |
718 |
03.lis.2004 17:07:09 |
||||
| Problem z odpalaniem samochodu | 2 |
1052 |
03.lis.2004 14:41:00 |
||||
| elektryczne -pomoc | 3 |
1227 |
03.lis.2004 14:00:48 |
||||
| Rekordy przebiegu w jedynie słusznej marce. | 40 |
10614 |
03.lis.2004 13:11:04 |
||||
| LPG. Filtr gazu fazy lotnej. | 7 |
1969 |
03.lis.2004 13:04:13 |
||||
| swiatła a6 c4 | 3 |
1113 |
03.lis.2004 12:16:47 |
||||
| Wyświetlacz temp. zewnętrznej.... | 6 |
1543 |
03.lis.2004 12:10:47 |
||||
| Gałka zmiany biegów.... | 0 |
706 |
03.lis.2004 11:58:42 |
||||
| Blokada mechanizmu różnicowego w A6 2.5 TDI quattro 95' | 4 |
1269 |
03.lis.2004 11:27:01 |
||||
| Zmiana przewodów paliwowych | 4 |
1262 |
03.lis.2004 11:15:38 |
||||
| Czujnik temperatury zewnętrznej...... | 6 |
1764 |
03.lis.2004 10:47:46 |
||||
| POMOCY (brak mocy w silniku 2.0 w B4) | 3 |
1166 |
03.lis.2004 02:59:09 |
||||
| Audi 100 90r. - brak ręcznego | 7 |
1616 |
03.lis.2004 00:08:28 |
||||
| rozrząd w 1,8 5v | 0 |
638 |
03.lis.2004 00:07:18 |
||||
| ASO Idczak | 3 |
1792 |
03.lis.2004 00:00:45 |
||||
| podłączenie wentylatorów a6 | 1 |
828 |
02.lis.2004 23:28:18 |
||||
| Drgania kierownicy przy hamowaniu! - pomocy! | 24 |
7760 |
02.lis.2004 22:22:02 |
||||
| Olej w skrzyni biegow??? | 1 |
930 |
02.lis.2004 20:32:38 |
||||
| Założyłem nową instalacje gazową do mojego potwora :) | 0 |
704 |
02.lis.2004 20:00:06 |
||||

