|
|
|||||||
| Wątki | Autor | Odpowiedzi | Wyświetlone | Ostatni post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenia | |||||||
| STOWARZYSZENIE Audi Klub Polska - Zapraszamy! | 1 |
613228 |
05.maja.2022 18:54:40 |
||||
| TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! | 454 |
4151677 |
16.cze.2026 17:01:18 |
||||
| Wątki | |||||||
| podłużnica | 2 |
1129 |
26.cze.2004 21:03:53 |
||||
| Instrukcja do C4 ?! | 3 |
1295 |
26.cze.2004 20:41:53 |
||||
| POMOCY Światła soczewkowe A6 | 18 |
3873 |
26.cze.2004 20:28:39 |
||||
| Mam kluczyk do wyłączenia syreny alarmu..ale gdzie go włożyć | 5 |
1777 |
26.cze.2004 20:02:17 |
||||
| rozdzielacz wtrysku - wtrysk mechaniczny | 0 |
898 |
26.cze.2004 18:47:11 |
||||
| stuki amorka przedniego | 0 |
786 |
26.cze.2004 16:54:42 |
||||
| Sprzęgło do 2.2T (MC) o mniejszej średnicy - spali się ? | 1 |
992 |
26.cze.2004 16:39:57 |
||||
| NG i tym podobne > zawor od regulacji wolnych obrotow | 6 |
2029 |
26.cze.2004 14:15:19 |
||||
| "Spadająca" wskazówka temp. oleju.... | 6 |
1953 |
26.cze.2004 13:57:34 |
||||
| C4 teleskopy do tylnej klapy - jakie? | 7 |
2102 |
26.cze.2004 13:10:58 |
||||
| Klakson C4 | 0 |
864 |
26.cze.2004 13:06:18 |
||||
| Pytanie do mających silnik NG i MC (2.2Turbo) | 28 |
8623 |
25.cze.2004 16:59:47 |
||||
| Klima, a spadek mocy ? | 12 |
4741 |
25.cze.2004 14:13:21 |
||||
| Gumy zawieszenia stosować zamienniki?? | 21 |
6227 |
25.cze.2004 12:26:35 |
||||
| Pokrywy głośników | 7 |
2080 |
25.cze.2004 09:26:22 |
||||
| FILTR PALIWA ?? | 6 |
2542 |
25.cze.2004 08:56:14 |
||||
| drązki kierownicze cygaro PILNE !!! | 1 |
952 |
25.cze.2004 01:55:16 |
||||
| Banał? - uchwyt na napoje... | 13 |
3807 |
25.cze.2004 00:02:38 |
||||
| Trudności z porannym odpaleniem !!! | 11 |
3202 |
24.cze.2004 18:30:56 |
||||
| Instrukcja wymiany amorków. | 0 |
916 |
24.cze.2004 13:25:23 |
||||
| chłodnica - pytanko | 8 |
2396 |
24.cze.2004 12:44:22 |
||||
| amortyzator przód-pytanie | 14 |
3797 |
24.cze.2004 11:03:48 |
||||
| Regulacja ABS | 11 |
3239 |
24.cze.2004 07:32:16 |
||||
| Do posiadaczy A3 - wersje 3 drzwiowe | 0 |
813 |
23.cze.2004 23:27:17 |
||||
| cz. 2 > gaz... | 4 |
1617 |
23.cze.2004 23:10:49 |
||||
| SERWO POMOCY | 7 |
2364 |
23.cze.2004 22:51:44 |
||||
| montarz centralnego zamka | 12 |
3622 |
23.cze.2004 17:09:46 |
||||
| Stopień sprężania w silniku KK | 1 |
987 |
23.cze.2004 16:58:35 |
||||
| Czy usunać kata | 12 |
3112 |
23.cze.2004 15:49:23 |
||||
| poduszka silnika wymiana | 0 |
968 |
23.cze.2004 15:40:05 |
||||
| Czy to bedzie pasowalo do Niuni (kierownica s4) | 6 |
2064 |
23.cze.2004 11:32:57 |
||||
| Jaka instalacja LPG | 16 |
5965 |
23.cze.2004 09:45:37 |
||||
| Zapłon w 2.3 AAR | 4 |
3215 |
23.cze.2004 09:40:13 |
||||
| Łożyska w alternatorze | 6 |
2031 |
23.cze.2004 01:34:44 |
||||
| Diagnostyka silnika 2.8 AAH | 4 |
1698 |
23.cze.2004 00:36:27 |
||||
| Samoprzestawianie się zapłonu !? | 1 |
989 |
22.cze.2004 22:17:35 |
||||
| instalacja gaz w 2.8 AAH do użytkowników | 3 |
1896 |
22.cze.2004 21:44:55 |
||||
| VAG - kto ma z Zielonej góry albo okolic | 3 |
1377 |
22.cze.2004 21:07:47 |
||||
| Słabo wchodzi na obroty | 3 |
1364 |
22.cze.2004 18:51:32 |
||||
| Oswietlenie tablicy rej. | 4 |
1586 |
22.cze.2004 17:14:03 |
||||
| tarcze hamulcowe | 7 |
2145 |
22.cze.2004 15:39:14 |
||||
| szukalem,nie znalazlem..klima+zegary | 1 |
1029 |
22.cze.2004 12:07:14 |
||||
| przepływomierz do S2 | 2 |
1128 |
22.cze.2004 09:22:12 |
||||
| Co myślicie o takim niedomaganiu silnika? | 8 |
2257 |
22.cze.2004 09:02:39 |
||||
| Wtryskiwacze | 0 |
825 |
21.cze.2004 23:36:05 |
||||
| poduszka amortyzatora tył | 3 |
1353 |
21.cze.2004 22:55:59 |
||||
| Wtryskiwacze w A6 ABK | 0 |
791 |
21.cze.2004 21:32:13 |
||||
| 10cent tuning-co to takiego??? | 8 |
2291 |
21.cze.2004 17:18:37 |
||||
| "regeneracja" bocznych trzymań w recaro | 3 |
1383 |
21.cze.2004 17:04:06 |
||||
| dymek z b4 i sprawy z nim związane... (sonda, kolektor itp.) | 7 |
2354 |
21.cze.2004 15:58:10 |
||||

