|
|
|||||||
| Wątki | Autor | Odpowiedzi | Wyświetlone | Ostatni post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenia | |||||||
| STOWARZYSZENIE Audi Klub Polska - Zapraszamy! | 1 |
612821 |
05.maja.2022 18:54:40 |
||||
| TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! | 454 |
4140653 |
16.cze.2026 17:01:18 |
||||
| Wątki | |||||||
| Podświetlanie okolic nawiewu??!! | 16 |
5263 |
09.kwi.2004 21:08:59 |
||||
| Koncowki drazkow | 7 |
2868 |
09.kwi.2004 20:55:13 |
||||
| Warsztat w Rzeszowie potrzebny !! | 1 |
1293 |
09.kwi.2004 17:21:24 |
||||
| silnik 3a niema mocy | 3 |
1955 |
09.kwi.2004 16:39:31 |
||||
| cos o silnika TDI | 0 |
1187 |
09.kwi.2004 14:39:36 |
||||
| Czemu nie chodzi na paliwie ??? | 11 |
3539 |
09.kwi.2004 12:17:48 |
||||
| Tylne łożysko w A200 | 0 |
1189 |
09.kwi.2004 11:41:21 |
||||
| regeneracja amortyzatory | 4 |
1975 |
09.kwi.2004 11:16:56 |
||||
| przekaznik | 4 |
1905 |
09.kwi.2004 08:53:37 |
||||
| Zawiecha Sachs | 4 |
1803 |
09.kwi.2004 08:15:30 |
||||
| Regulator podcisnienia | 2 |
1351 |
08.kwi.2004 23:40:15 |
||||
| rozrusznik w AAH | 2 |
1451 |
08.kwi.2004 22:40:27 |
||||
| Przekładka wału | 5 |
2009 |
08.kwi.2004 22:14:39 |
||||
| Czujniki ABS i podłączenie do VAG. | 24 |
6317 |
08.kwi.2004 15:33:51 |
||||
| zwaracie ???? | 5 |
2024 |
08.kwi.2004 13:08:00 |
||||
| Olej napędowy | 3 |
1533 |
08.kwi.2004 12:53:47 |
||||
| kabelki do prędkości... | 2 |
1436 |
08.kwi.2004 11:09:48 |
||||
| Mikser w V6 | 5 |
1980 |
08.kwi.2004 10:48:26 |
||||
| audi80B4 jak wymienic układ kierowniczy jak z tym płynem ??? | 3 |
1697 |
08.kwi.2004 08:33:42 |
||||
| audi80b4TDI-stuka po dziurach-czy to przekładnia ?? | 11 |
3247 |
07.kwi.2004 23:31:35 |
||||
| Zawieszenie przód w C 3 | 7 |
2320 |
07.kwi.2004 18:24:40 |
||||
| pomocy !!! Cos mi ciagle brzeczy !!! | 7 |
2464 |
07.kwi.2004 16:36:36 |
||||
| Dyskoteka pod maską. | 12 |
3696 |
07.kwi.2004 12:59:01 |
||||
| Potrzebuję numer | 1 |
1135 |
07.kwi.2004 11:34:43 |
||||
| chlupanie benyzny w baku | 11 |
3330 |
07.kwi.2004 10:40:37 |
||||
| Poprosze o rade... | 7 |
2504 |
07.kwi.2004 10:13:22 |
||||
| Jaki most w B3 | 5 |
2028 |
06.kwi.2004 23:55:40 |
||||
| Ładowanie - problemy | 6 |
2495 |
06.kwi.2004 23:37:50 |
||||
| Amorki | 5 |
1965 |
06.kwi.2004 21:20:09 |
||||
| i stalo sie, a tak ładnie jej z oczu patrzało. | 0 |
1009 |
06.kwi.2004 20:54:52 |
||||
| Problem z OBDII i audi | 5 |
2021 |
06.kwi.2004 20:44:24 |
||||
| Lusterka w B3/B4 | 16 |
4311 |
06.kwi.2004 19:58:56 |
||||
| ..własna hamownia... | 15 |
4423 |
06.kwi.2004 19:16:43 |
||||
| Zawiesza sie ogrzewanie | 14 |
4442 |
06.kwi.2004 15:26:36 |
||||
| łożyska tył | 3 |
1566 |
06.kwi.2004 10:45:04 |
||||
| AUDI 80 B4 nie trzeba kupowac nowych lamp przednich /rada/ | 3 |
1655 |
06.kwi.2004 07:27:05 |
||||
| Kierownica nie odbija do konca | 4 |
2022 |
05.kwi.2004 19:53:58 |
||||
| Wielkosc chlodnicy | 3 |
1542 |
05.kwi.2004 17:14:19 |
||||
| Pompa oleju w 200 turbo i chyba nie tylko... | 7 |
2427 |
05.kwi.2004 17:10:46 |
||||
| Wydech do C3 2.3 Avant Quattro 89r | 11 |
2928 |
05.kwi.2004 10:47:00 |
||||
| ma ktos kody climatronika do audi 200 91r? | 2 |
1789 |
05.kwi.2004 07:55:17 |
||||
| VAG lista dostepnych kanałów | 5 |
2678 |
05.kwi.2004 07:43:36 |
||||
| termometr od temperatury cieczy | 9 |
2986 |
04.kwi.2004 14:18:35 |
||||
| silnik DR i DS | 7 |
2375 |
04.kwi.2004 10:44:15 |
||||
| Przetarte siedzenie | 9 |
3673 |
04.kwi.2004 00:00:45 |
||||
| Jak wpisać kod do radia | 13 |
7720 |
03.kwi.2004 23:50:00 |
||||
| rozkodowanie radia gamma | 7 |
5638 |
03.kwi.2004 23:47:36 |
||||
| Łożysko alternatora | 3 |
1722 |
03.kwi.2004 22:26:15 |
||||
| światła cofania - nowe źródło prądu | 6 |
2273 |
03.kwi.2004 11:51:02 |
||||
| górne mocowanie amortyzatora -kąt pochylenia | 1 |
1303 |
02.kwi.2004 23:26:51 |
||||

