|
|
|||||||
| Wątki | Autor | Odpowiedzi | Wyświetlone | Ostatni post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenia | |||||||
| STOWARZYSZENIE Audi Klub Polska - Zapraszamy! | 1 |
613076 |
05.maja.2022 18:54:40 |
||||
| TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! | 454 |
4147899 |
16.cze.2026 17:01:18 |
||||
| Wątki | |||||||
| Czy warto ?? Prosze o opinie. | 22 |
6113 |
23.lut.2002 21:13:00 |
||||
| ++++ AKTUALIZACJA STRONY ++++ | 1 |
1203 |
23.lut.2002 21:11:00 |
||||
| Audi 80-tka, czy Mercedes 190 ? | 2 |
1676 |
23.lut.2002 20:24:00 |
||||
| Sprzedam tylne lampy z blendą Treser'a czarne do B3! | 1 |
1162 |
23.lut.2002 20:03:00 |
||||
| No rozjebalo mnie to :) | 15 |
4046 |
23.lut.2002 20:01:00 |
||||
| Tuning A4 Volkiego!!! | 3 |
1515 |
23.lut.2002 10:59:00 |
||||
| Zakladac klime czy nie zakladac .... | 6 |
2029 |
22.lut.2002 10:55:00 |
||||
| Maska B3/B4 | 3 |
1410 |
22.lut.2002 07:19:00 |
||||
| program etka/etos | 5 |
2062 |
22.lut.2002 02:17:00 |
||||
| pompa wtryskowa - kupię | 1 |
1078 |
21.lut.2002 15:07:00 |
||||
| Mori | 8 |
2444 |
21.lut.2002 15:05:00 |
||||
| Volki - fotki.... | 27 |
6578 |
21.lut.2002 13:56:00 |
||||
| Do Mioda | 8 |
2459 |
21.lut.2002 10:16:00 |
||||
| Nowa odslona mojej A4 | 20 |
5802 |
21.lut.2002 00:52:00 |
||||
| na sprzedaz osprzet silnika NG 2.3 '91 .... | 21 |
5641 |
20.lut.2002 15:56:00 |
||||
| komu, komu czesci do audi100 .... | 0 |
940 |
20.lut.2002 15:33:00 |
||||
| Jak pozbyc sie czarnego podszybia .... | 0 |
891 |
20.lut.2002 14:41:00 |
||||
| Sprzedam skorzana kierownice do B4 | 4 |
1569 |
20.lut.2002 13:53:00 |
||||
| UWAGA!!! BORKI 2002 - Rezerwacje!!!!!!!!! | 23 |
5297 |
20.lut.2002 10:32:00 |
||||
| Koncert Krakow Wroclaw | 5 |
1714 |
19.lut.2002 20:28:00 |
||||
| znaleziono ukradzione | 9 |
2504 |
19.lut.2002 17:21:00 |
||||
| komu , komu , ....S2 .. | 14 |
3545 |
19.lut.2002 16:25:00 |
||||
| co robic? | 2 |
1229 |
19.lut.2002 16:19:00 |
||||
| Kupie Felgi do b3 z oponami, najchętniej 15-16' | 9 |
2496 |
19.lut.2002 02:06:00 |
||||
| Do DaPlaya | 6 |
2000 |
19.lut.2002 00:57:00 |
||||
| Kolejny sukcesik! | 10 |
2656 |
18.lut.2002 20:56:00 |
||||
| Obnizenie B4 | 6 |
1990 |
18.lut.2002 11:24:00 |
||||
| czy wszyscy na tej stronie są fanami TUNINGU czy tez niekoni | 7 |
2079 |
18.lut.2002 10:17:00 |
||||
| Białe lampy tyl do AUDI 80 B3 | 8 |
2299 |
18.lut.2002 09:20:00 |
||||
| kupie Coupe | 7 |
2083 |
18.lut.2002 01:26:00 |
||||
| serwis KENWOOD | 0 |
886 |
17.lut.2002 17:06:00 |
||||
| poszło sie je*** | 0 |
900 |
17.lut.2002 10:34:00 |
||||
| 100C4 ---> A6 C5 | 33 |
7430 |
17.lut.2002 03:32:00 |
||||
| Zapchany kat | 16 |
3756 |
17.lut.2002 01:30:00 |
||||
| Poszukuje części !!!! THX | 2 |
1208 |
16.lut.2002 19:00:00 |
||||
| Do Alfa, ale nie tylko :-) | 1 |
1060 |
16.lut.2002 01:48:00 |
||||
| sprowadzane | 3 |
1430 |
15.lut.2002 23:51:00 |
||||
| Poszukuje części !!!! THX | 0 |
857 |
15.lut.2002 23:01:00 |
||||
| >> licznik | 3 |
1391 |
15.lut.2002 19:35:00 |
||||
| Mój wielki sukces! | 21 |
4846 |
15.lut.2002 19:31:00 |
||||
| Do Volkiego.... | 4 |
1504 |
15.lut.2002 17:32:00 |
||||
| Sprzedam kierownicę raid 320mm! | 9 |
2411 |
14.lut.2002 19:34:00 |
||||
| Nielegalne Wyscigi w Warszawie=Problemom ? | 8 |
1596 |
14.lut.2002 16:31:00 |
||||
| Jaki chip do 1.8 T | 8 |
2395 |
14.lut.2002 02:24:00 |
||||
| silnieczek w lampie b4. | 3 |
1391 |
13.lut.2002 17:58:00 |
||||
| Spojler B3 | 14 |
3563 |
13.lut.2002 17:46:00 |
||||
| do Hansika i nie tylko... | 6 |
2110 |
13.lut.2002 15:59:00 |
||||
| Układ kierowniczy! | 7 |
2328 |
13.lut.2002 10:24:00 |
||||
| fani audi 90 | 8 |
2610 |
11.lut.2002 23:16:00 |
||||
| RS3 !!!! SPRZEDANY !!!! | 0 |
1009 |
11.lut.2002 20:16:00 |
||||

