|
|
|||||||
| Wątki | Autor | Odpowiedzi | Wyświetlone | Ostatni post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenia | |||||||
| STOWARZYSZENIE Audi Klub Polska - Zapraszamy! | 1 |
613089 |
05.maja.2022 18:54:40 |
||||
| TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! | 454 |
4148144 |
16.cze.2026 17:01:18 |
||||
| Wątki | |||||||
| Zderzak RS3 oddam prawie za darmo!!! | 13 |
3996 |
11.lut.2002 20:12:00 |
||||
| Oznaczenia kodowe wyposazenia | 6 |
2141 |
11.lut.2002 19:47:00 |
||||
| Forge DV - określcie się ostatecznie czy chcecie czy nie... | 22 |
6348 |
11.lut.2002 17:34:00 |
||||
| CD samochodowy Kenwood KDC 6080R - sprzedam tanio | 4 |
2015 |
11.lut.2002 16:26:00 |
||||
| moje nowe pociechy ... | 13 |
4020 |
11.lut.2002 16:04:00 |
||||
| Sprezyny po raz ostatni :)) | 2 |
1440 |
11.lut.2002 16:01:00 |
||||
| marchewka i makej | 8 |
2677 |
11.lut.2002 10:40:00 |
||||
| Czy jest ktoś od czarnego C4? | 0 |
937 |
10.lut.2002 21:56:00 |
||||
| NEED HELP: Audi V8 PT 3.6 | 2 |
1416 |
10.lut.2002 16:50:00 |
||||
| Fikcja vs rzeczywistość - porównanie różnych chipów | 11 |
3014 |
10.lut.2002 14:01:00 |
||||
| Pytanie o wnętrze "cygara" | 9 |
2587 |
10.lut.2002 01:07:00 |
||||
| STRONY WWW O C4 ??? | 5 |
2353 |
09.lut.2002 18:29:00 |
||||
| Ludzie z 1.8T | 60 |
13102 |
08.lut.2002 21:55:00 |
||||
| czujnik cisnienia turbo | 0 |
920 |
08.lut.2002 20:14:00 |
||||
| Obrotomierz | 4 |
1618 |
07.lut.2002 22:21:00 |
||||
| obrotomierz w b4. | 2 |
1191 |
07.lut.2002 21:07:00 |
||||
| K U P I Ł E M | 5 |
1791 |
07.lut.2002 17:20:00 |
||||
| 4,2 V8 w Audi Coupe | 6 |
2138 |
07.lut.2002 12:12:00 |
||||
| Kratka do zderzaka? | 2 |
1165 |
07.lut.2002 10:02:00 |
||||
| mechanicy w wawie? | 4 |
1514 |
06.lut.2002 23:59:00 |
||||
| sprezyny do B4 | 1 |
1004 |
06.lut.2002 23:36:00 |
||||
| Sprzedam alufelgi 17do Audi | 11 |
2721 |
06.lut.2002 21:49:00 |
||||
| podpora wału w quattro... | 0 |
896 |
06.lut.2002 19:00:00 |
||||
| Ja też cosik kupiłem! | 4 |
1571 |
06.lut.2002 18:41:00 |
||||
| Czesci | 5 |
1781 |
06.lut.2002 12:50:00 |
||||
| czy 90 PS do A4 starczy | 12 |
2942 |
06.lut.2002 12:31:00 |
||||
| AUDI A4 1.8T lub STARSZE Z DUZYMI SILNIKAMI | 1 |
1098 |
06.lut.2002 02:37:00 |
||||
| chat | 2 |
1197 |
06.lut.2002 02:34:00 |
||||
| Witam Wszystkich 2 !!!!!! :)) + pytanko do Alf'a | 7 |
2145 |
06.lut.2002 01:07:00 |
||||
| Bylo Coupe i nie ma Coupe | 6 |
2021 |
06.lut.2002 01:00:00 |
||||
| Jak sie zdejmuje drazek hamulca recznego w coupejkach?? | 4 |
1523 |
05.lut.2002 23:58:00 |
||||
| kupiłem | 0 |
934 |
05.lut.2002 20:13:00 |
||||
| SERWIS W KALISZU NIE POLECAM | 1 |
989 |
05.lut.2002 15:59:00 |
||||
| KUPIE CZESCI DO S2 | 0 |
854 |
05.lut.2002 15:38:00 |
||||
| JAKI TO MOZE BYC ROZMIAR | 5 |
1680 |
05.lut.2002 15:36:00 |
||||
| blacharz/lakiernik | 3 |
1436 |
04.lut.2002 22:51:00 |
||||
| Czy moglibyście? | 2 |
1214 |
04.lut.2002 21:14:00 |
||||
| Spadam na 5 dni z Wawy... | 1 |
1094 |
04.lut.2002 12:12:00 |
||||
| Wspomaganie układu kierowniczego w B4 - help ! | 13 |
3005 |
04.lut.2002 11:20:00 |
||||
| KUPIE AEZ BIMO | 0 |
897 |
03.lut.2002 13:11:00 |
||||
| Szukam papierów na silnik 2.2! | 7 |
2158 |
03.lut.2002 11:11:00 |
||||
| DO SPRZEDANIA SMOOR | 0 |
952 |
03.lut.2002 10:30:00 |
||||
| Witan wszystkich!!!!!! | 0 |
856 |
03.lut.2002 00:27:00 |
||||
| ETKA | 2 |
1300 |
02.lut.2002 23:12:00 |
||||
| Audi a policja ... :) | 0 |
970 |
02.lut.2002 20:44:00 |
||||
| Kolega z czarnym Audi Coupe na niemieckich blachach | 0 |
925 |
01.lut.2002 12:50:00 |
||||
| 80 TDI - ceny na zachodzie . | 6 |
2082 |
01.lut.2002 07:30:00 |
||||
| no comments | 2 |
1358 |
01.lut.2002 02:05:00 |
||||
| RS3 A! Avantgarde do A3 sprzedam!!! | 9 |
3005 |
31.sty.2002 18:48:00 |
||||
| Pośpieczcie się - drugiej takiej okazji nie będzie :) | 5 |
2078 |
30.sty.2002 20:14:00 |
||||

