|
|
|||||||
| Wątki | Autor | Odpowiedzi | Wyświetlone | Ostatni post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenia | |||||||
| STOWARZYSZENIE Audi Klub Polska - Zapraszamy! | 1 |
614072 |
05.maja.2022 18:54:40 |
||||
| TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! | 454 |
4164945 |
16.cze.2026 17:01:18 |
||||
| Wątki | |||||||
| jakie żarówki do b2 ? | 6 |
1317 |
04.gru.2004 19:34:10 |
||||
| koło zamachowe | 6 |
1376 |
04.gru.2004 19:25:16 |
||||
| CZUJNIKI ? | 9 |
1856 |
04.gru.2004 19:22:36 |
||||
| Problem z literkami | 3 |
948 |
04.gru.2004 19:18:33 |
||||
| Ponownie Gala | 5 |
1431 |
04.gru.2004 19:03:42 |
||||
| Po wymianie sondy lambda | 8 |
2052 |
04.gru.2004 18:28:38 |
||||
| Drgania silnika przy 2000 obr | 1 |
809 |
04.gru.2004 14:33:45 |
||||
| Lusterka w C4 składają się?? | 8 |
1632 |
04.gru.2004 13:11:53 |
||||
| Czy można włożyć mocniejszy akumulator? | 17 |
6847 |
04.gru.2004 12:50:37 |
||||
| [TDI] Palenie z rana | 8 |
1522 |
04.gru.2004 03:33:47 |
||||
| mikser soniczny... | 0 |
725 |
04.gru.2004 02:06:30 |
||||
| mam zamiar kupić Cygaro 2,5TDI na co zwrócić uwage? | 5 |
1159 |
04.gru.2004 01:22:53 |
||||
| Problem ze wskaznikiem kilometrow i zegarem | 3 |
954 |
04.gru.2004 00:09:48 |
||||
| problem ze światłami wstecznego | 9 |
1874 |
03.gru.2004 23:58:35 |
||||
| Ogranicznik klamry pasa bezpieczeństwa | 4 |
2040 |
03.gru.2004 23:12:38 |
||||
| jakim smarem posmarować wałek sprzęgłowy? | 1 |
1053 |
03.gru.2004 17:59:28 |
||||
| woda w bagazniku B3 | 10 |
2055 |
03.gru.2004 16:58:37 |
||||
| Regulacja świateł | 9 |
5494 |
03.gru.2004 16:34:18 |
||||
| pomoc z deska rozdz.... | 0 |
610 |
03.gru.2004 15:21:49 |
||||
| Brak oświetlenia komory silnika !! | 5 |
1246 |
03.gru.2004 15:18:53 |
||||
| Zimny 1.9 TDI - nie odpala | 38 |
6219 |
03.gru.2004 14:07:23 |
||||
| ZBIEŻNOŚĆ W C4 QUATTRO | 2 |
901 |
03.gru.2004 12:51:56 |
||||
| wysoka temperatura | 4 |
1168 |
03.gru.2004 11:56:58 |
||||
| poduszki pod silnik, jak wstawić? czy jest roznica? | 0 |
551 |
03.gru.2004 10:56:28 |
||||
| silnik mc1 i mc2, czy takie same walki rozrzadu? | 1 |
691 |
03.gru.2004 10:41:15 |
||||
| Silniki 2.0 benzyna do B4 czy takie same? | 9 |
4983 |
03.gru.2004 10:27:41 |
||||
| Dopalanie benzynki w wydechu... | 13 |
2225 |
03.gru.2004 10:24:55 |
||||
| wymiana żarówek | 10 |
1904 |
03.gru.2004 10:10:01 |
||||
| Gaśnie | 3 |
948 |
03.gru.2004 09:41:08 |
||||
| Wymian płynu chłodniczego B4 V6 2,6l | 12 |
2465 |
03.gru.2004 02:08:56 |
||||
| Przewód do paliwa ptanie... | 3 |
863 |
03.gru.2004 01:50:51 |
||||
| różnice między 1.8 | 2 |
821 |
03.gru.2004 00:37:34 |
||||
| uszczelka pod klawiaturą | 5 |
1683 |
03.gru.2004 00:23:39 |
||||
| a4 avant 97r"brak cieplego nawiewu)po zainstalowaniu ga | 6 |
1260 |
03.gru.2004 00:00:13 |
||||
| Regulator napięcia z kabelkiem. | 6 |
1330 |
02.gru.2004 21:35:01 |
||||
| B4 - czerwona kreska na prędkościomierzu w oklicach 130 km/h | 9 |
2050 |
02.gru.2004 20:39:10 |
||||
| Instalacja audio - przewody | 2 |
854 |
02.gru.2004 18:25:53 |
||||
| dobrego mechanika do diagnostyki B3 poszukuje;) | 0 |
534 |
02.gru.2004 18:25:24 |
||||
| Jakie kupić glosniki B4 1,9 TDI 1992 | 6 |
1286 |
02.gru.2004 18:04:58 |
||||
| które to lampki | 9 |
1653 |
02.gru.2004 17:33:23 |
||||
| Sterownik obrotomierza B4 1,9 TDI 1992 (traktor) | 4 |
1008 |
02.gru.2004 17:33:20 |
||||
| Zzmiana kierownicy | 8 |
1392 |
02.gru.2004 17:27:44 |
||||
| Sprezyny W Audi A8 | 4 |
1066 |
02.gru.2004 15:53:04 |
||||
| Słabe B3 2.0 ABK do 2000obr powyzej OK | 3 |
943 |
02.gru.2004 14:25:55 |
||||
| B4 1,9 TDI 1992 lamerskie pytania | 11 |
1824 |
02.gru.2004 14:21:31 |
||||
| gdzie sie moge niniue podłaczyc pod komp? | 1 |
635 |
02.gru.2004 14:14:22 |
||||
| LPG i problem powyżej 3000 obrotów | 6 |
1422 |
02.gru.2004 13:28:25 |
||||
| co zamiast katalizatora? | 25 |
5548 |
02.gru.2004 13:13:14 |
||||
| Poważny problem z niunią :( | 24 |
4202 |
02.gru.2004 12:42:32 |
||||
| Oszukujący czujnik poxiomu paliwa Audi B4 1.9TDI | 10 |
2447 |
02.gru.2004 11:51:07 |
||||

