|
|
|||||||
| Wątki | Autor | Odpowiedzi | Wyświetlone | Ostatni post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenia | |||||||
| STOWARZYSZENIE Audi Klub Polska - Zapraszamy! | 1 |
613636 |
05.maja.2022 18:54:40 |
||||
| TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! | 454 |
4159682 |
16.cze.2026 17:01:18 |
||||
| Wątki | |||||||
| Pompka paliwa | 3 |
1192 |
02.lis.2004 18:17:20 |
||||
| Pomocy koledzy!!!!!!!!!!!!!!!(głośniki B4) | 21 |
4531 |
02.lis.2004 17:37:40 |
||||
| Bierze olej??? :( | 6 |
1818 |
02.lis.2004 15:38:56 |
||||
| Pytanko w sprawie żarówek H4 do Audi ..... | 13 |
3460 |
02.lis.2004 12:56:27 |
||||
| Nie mam ssania w 2.2 KV | 0 |
667 |
02.lis.2004 12:09:31 |
||||
| Problem z nawiewami(przelacznik) | 7 |
1770 |
02.lis.2004 12:05:10 |
||||
| wymiana silnika | 14 |
2989 |
02.lis.2004 11:58:33 |
||||
| Rozrząd | 9 |
2254 |
02.lis.2004 09:59:14 |
||||
| woda! woda! woda! w środku ? | 7 |
2124 |
02.lis.2004 09:53:44 |
||||
| Pytanie o silnik w Audi 80 b3 | 3 |
1171 |
02.lis.2004 02:08:48 |
||||
| Zmiana silnika na diesla | 7 |
1819 |
02.lis.2004 01:44:48 |
||||
| Analiza spalin - instalacje gazowe | 7 |
1924 |
02.lis.2004 00:48:38 |
||||
| Sonda lambda diagnostyka | 2 |
1060 |
01.lis.2004 22:13:56 |
||||
| Zegary w B4 | 10 |
2377 |
01.lis.2004 21:42:49 |
||||
| Krotkie pytanie: Czy reflektor B3 i B4 jest identyczny | 7 |
1814 |
01.lis.2004 20:57:15 |
||||
| lepsze osiągi na zimnym silniku-przyczyna? | 6 |
1963 |
01.lis.2004 20:53:58 |
||||
| Skrzybia biegow? | 2 |
1023 |
01.lis.2004 19:44:30 |
||||
| obrotomierz zwariowal???? | 15 |
3030 |
01.lis.2004 18:53:40 |
||||
| Antena w B3 | 2 |
1052 |
01.lis.2004 18:31:33 |
||||
| poyrzebuje ksiazki do audi B3 | 0 |
684 |
01.lis.2004 17:21:13 |
||||
| Schemat elektryki do C4 | 3 |
1376 |
01.lis.2004 16:03:41 |
||||
| Kilka pytan dot audi80 | 5 |
1562 |
01.lis.2004 13:29:14 |
||||
| brak numerów silnika - prosze pomozcie jestem zielony | 9 |
2380 |
01.lis.2004 12:09:15 |
||||
| Zmatowione reflektory w A3 | 16 |
3340 |
01.lis.2004 00:56:23 |
||||
| poduszka tylnego amorka audi 100 | 4 |
1291 |
01.lis.2004 00:19:26 |
||||
| uruchomienie Auto-checka w C3 | 0 |
727 |
01.lis.2004 00:17:15 |
||||
| huczy, buczy przy 110km/h | 3 |
1348 |
31.paź.2004 22:16:48 |
||||
| Podświetlenie zegara cyfrowego gaśnie po włączeniu świateł.. | 2 |
1143 |
31.paź.2004 22:02:05 |
||||
| Wskażnik temperatury - odmawia współpracy | 23 |
6985 |
31.paź.2004 20:18:52 |
||||
| audi c4 dylemat --- potrzebne opinie | 11 |
2750 |
31.paź.2004 17:51:11 |
||||
| Będę likwidował stuki dochodzące z wahaczy | 2 |
1166 |
31.paź.2004 17:21:51 |
||||
| Jak spuścić wode z ABK. | 4 |
1309 |
31.paź.2004 14:55:49 |
||||
| II bieg wentylatorow poszedl do lasu | 3 |
1141 |
31.paź.2004 13:23:21 |
||||
| Klocki hamulcowe! | 7 |
1874 |
31.paź.2004 12:31:24 |
||||
| CHŁOPAKI POMOCY !!! (rozrząd V6) | 3 |
1280 |
31.paź.2004 12:25:34 |
||||
| alarm-czujniki ultradzwiekowe czy mikrofale 2srefowe? | 5 |
1476 |
31.paź.2004 11:41:08 |
||||
| odpalanie na zimnym silniku - obroty | 2 |
1106 |
31.paź.2004 01:07:53 |
||||
| Automat - zmiana biegu na zakręcie | 5 |
1670 |
30.paź.2004 21:59:38 |
||||
| Polecane składniki instalacji LPG | 1 |
875 |
30.paź.2004 21:49:41 |
||||
| Wtrysk gaziu do 2.3 AAR zamontowany! | 4 |
1587 |
30.paź.2004 21:30:51 |
||||
| opony bieżnikowane | 38 |
9923 |
30.paź.2004 19:54:17 |
||||
| Można założyć osprzęt (komputer) od silnika o większym ..? | 5 |
1601 |
30.paź.2004 15:31:40 |
||||
| Cieknie woda, tylko skad i gdzie sie zbiera ?? | 8 |
3856 |
30.paź.2004 13:50:25 |
||||
| Jaka zmieniarka spasi? | 1 |
978 |
30.paź.2004 12:59:37 |
||||
| pęknięta chłodnica | 8 |
2133 |
30.paź.2004 02:53:27 |
||||
| Przysiadające obroty silnika | 3 |
1370 |
30.paź.2004 01:02:22 |
||||
| Czarny pojemnik w błotniku. Co to jest?? | 3 |
1345 |
29.paź.2004 20:48:43 |
||||
| Konserwacja blach | 23 |
7948 |
29.paź.2004 20:22:51 |
||||
| renowacja znaczków | 2 |
1159 |
29.paź.2004 19:08:45 |
||||
| wspomaganie w B2 - da sie założyć? | 5 |
1669 |
29.paź.2004 17:59:13 |
||||

