|
|
|||||||
| Wątki | Autor | Odpowiedzi | Wyświetlone | Ostatni post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenia | |||||||
| STOWARZYSZENIE Audi Klub Polska - Zapraszamy! | 1 |
613460 |
05.maja.2022 18:54:40 |
||||
| TUTAJ SIĘ WITAMY W TYM TEMACIE !!! | 454 |
4156593 |
16.cze.2026 17:01:18 |
||||
| Wątki | |||||||
| Kilka części za kilkaset złotych | 6 |
1792 |
22.wrz.2004 15:09:11 |
||||
| Problem z autkiem | 2 |
1109 |
22.wrz.2004 13:47:42 |
||||
| NEW - OBD - Chiptuning ! | 7 |
2205 |
22.wrz.2004 03:54:04 |
||||
| Regeneracja wahaczy A4/Passat | 7 |
3892 |
22.wrz.2004 01:56:11 |
||||
| Kontrolka swiecy zarowej w A8 2.5 TDI | 3 |
1207 |
22.wrz.2004 00:20:11 |
||||
| Pomocy - brak rozruchu?!? | 6 |
1752 |
22.wrz.2004 00:11:25 |
||||
| audi 80 2.8Lvr6 cabrio? | 9 |
2569 |
22.wrz.2004 00:00:22 |
||||
| regeneracja amortyzatorów | 3 |
1398 |
21.wrz.2004 23:42:38 |
||||
| Czujnik w kolektorze ssącym (traktor 2.5) | 0 |
712 |
21.wrz.2004 19:24:39 |
||||
| Mieszanie płynu chłodniczego | 1 |
873 |
21.wrz.2004 13:55:24 |
||||
| pomocy!!!!!! kod radio | 4 |
1474 |
21.wrz.2004 12:22:28 |
||||
| info o c4 | 27 |
6228 |
21.wrz.2004 10:45:24 |
||||
| B4 V6 2,8 Wyrzut płynu chłodzącego. | 15 |
4172 |
21.wrz.2004 10:17:50 |
||||
| Poszukuję części do silnika Audi C4 2,8 | 4 |
1398 |
21.wrz.2004 09:06:29 |
||||
| Gdzie komuter od silnika w C4?? | 4 |
1389 |
21.wrz.2004 08:31:48 |
||||
| Świst w dmuchawie - CHOROBY DOSTAJĘ OD TEGO!! | 11 |
3675 |
21.wrz.2004 07:54:25 |
||||
| demontaz modulu sterujacego opuszczaniem szyb | 1 |
938 |
21.wrz.2004 02:15:32 |
||||
| Soczewki z oryginalnych reflektorow | 5 |
1638 |
21.wrz.2004 01:34:52 |
||||
| Dostaje TEMPERARUTY | 17 |
4215 |
21.wrz.2004 01:13:18 |
||||
| Klocki, tarcze hamulcowe i pył na alusach | 20 |
5268 |
20.wrz.2004 22:41:29 |
||||
| Sygnał alarmowo-ostrzegawczy po "grzebaniu" w auci | 8 |
2048 |
20.wrz.2004 22:21:19 |
||||
| centralny pneumatyczny -- pomocy | 8 |
2412 |
20.wrz.2004 21:00:21 |
||||
| Kiedy remont...? | 4 |
1363 |
20.wrz.2004 17:46:56 |
||||
| Problem - jaki olej? | 10 |
2920 |
20.wrz.2004 14:09:34 |
||||
| JAKA INSTALACJA GAZ DO C4 2,8LV6 QUATTRO ??? | 9 |
2998 |
20.wrz.2004 14:09:24 |
||||
| Jak wyregulować drzwi | 0 |
918 |
20.wrz.2004 10:29:32 |
||||
| Strzały w kolektor - gaz | 5 |
2142 |
20.wrz.2004 10:21:23 |
||||
| Dym spod korka oleju | 25 |
11735 |
20.wrz.2004 08:10:44 |
||||
| kolor oswietlenia deski rozdzielczej - czy mozna zmienic? | 5 |
2109 |
19.wrz.2004 23:59:37 |
||||
| Czujnik temp. oleju w NG | 7 |
1983 |
19.wrz.2004 23:50:27 |
||||
| Ile pali LPG audi 80 B4 | 6 |
1887 |
19.wrz.2004 22:10:44 |
||||
| Śruby do kół A4 | 5 |
4043 |
19.wrz.2004 19:49:11 |
||||
| VAG w C4 ponownie | 11 |
2813 |
19.wrz.2004 19:29:19 |
||||
| Gdzie wpiac kabelki od wentylatorow? | 0 |
693 |
19.wrz.2004 17:31:26 |
||||
| a6 1996 r. pytania | 4 |
1320 |
19.wrz.2004 16:27:21 |
||||
| Klamka wewnetrzna w C4 | 6 |
1628 |
19.wrz.2004 12:05:34 |
||||
| Wskażnik poziomu paliwa!? | 4 |
1481 |
19.wrz.2004 08:57:31 |
||||
| czesci do b4 | 7 |
1952 |
19.wrz.2004 08:43:06 |
||||
| Problem: Strzały z wydechu | 6 |
2189 |
18.wrz.2004 23:49:11 |
||||
| Trzeszczące plastiki i deska rozdzielcza - walka z wiatrakam | 7 |
4635 |
18.wrz.2004 21:49:10 |
||||
| jak maja być podłączone węzyki w okolicy turbosprężaraki | 7 |
1952 |
18.wrz.2004 17:40:48 |
||||
| Jak ustawić kierownice | 16 |
6419 |
18.wrz.2004 17:00:10 |
||||
| Filtr paliwa | 1 |
912 |
18.wrz.2004 16:27:08 |
||||
| nareszcie znalazlem silniczek 2226cc turbo, wkrotce montaz : | 9 |
2277 |
18.wrz.2004 16:17:23 |
||||
| Audi V8 3.6 89r. | 5 |
2017 |
18.wrz.2004 14:01:46 |
||||
| rezanie BC - problem z TDIkami | 0 |
968 |
18.wrz.2004 13:03:39 |
||||
| Plyn chlodzacy | 34 |
7048 |
18.wrz.2004 10:51:55 |
||||
| Spis bezpieczników A6 C4 1996 | 2 |
1099 |
18.wrz.2004 09:43:22 |
||||
| Wspomaganie do B2 | 1 |
892 |
17.wrz.2004 23:18:18 |
||||
| immobiliser i inne | 11 |
2977 |
17.wrz.2004 22:56:23 |
||||

